امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۶:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26679
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۱
تعداد بازدید: 114
محسن کوهکن عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

محسن کوهکن عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به شعار اعتدال حجت‌الاسلام روحانی و انتخاب اعضای کابینه دولت آینده بر اساس این شعار، اظهار داشت: اعتدال یک مشی است و یک ایدئولوژی یا یک نوع فکر نیست.

عضو شورای مرکزی جبهه پیروان تصریح‌کرد: وقتی آقای روحانی کلمه اعتدال را  مطرح می‌کند و اینکه هر دو جناح خود را پیروز انتخابات بدانند بدین معنی است که افراد رادیکال و تندرو ممکن است نگاه دیگری داشته باشند و آقای روحانی نیز از ابتدا نگاه خاصی داشته و معتقد است با تندروی و افراد رادیکال مسیر توسعه، سازندگی و حفظ آرامش در جامعه طی نمی‌شود.

وی اضافه‌ کرد: از این رو آقای روحانی با این مشی افراد را انتخاب می‌کند و اینکه اعضای کابینه به صورت طبیعی دغدغه‌هایشان انجام مسئولیت در حوزه کاری خودشان باشد.

کوهکن یادآورشد:‌ البته نکته ظریفی وجود دارد مبنی بر اینکه هر دولتی که تیم اقتصادی یکدست، هماهنگ و منسجمی نداشته باشد معمولاً به خاطر نوع نگاهی که به مسائل اقتصادی چه از نظر تئوری و چه از نظر توجه به واقعیت‌‌های جامعه وجود دارد به نوعی در برخی موارد کارهای یکدیگر را خنثی می‌کردند و به جای اینکه برآیند فعالیت چند دستگاه اقتصادی تبدیل به یک برآیند شود و توانمند بتواند مسائل را پیش ببرد گاهی اوقات آثار یکدیگر را خنثی می کردند.

عضو شورای مرکزی جبهه پیروان گفت: مطابق آنچه خود آقای روحانی مطرح کرده و در نظرسنجی‌ها هم وجود دارد مطالبه اصلی مردم سامان دادن به مسائل اقتصادی است؛ با توجه به بحث تحریم، عدم سرمایه‌گذاری و رشد تولید تقریباً جمع قابل توجهی از کارشناسان و اقتصاددانان نظر جمعی‌شان این است که در مسائل اقتصادی ضمن اینکه باید به مسائل کوتاه مدت توجه داشت و از آنها غفلت نکرد اما راه حل اساسی مشکلات اقتصادی راه‌های علمی است که در میان مدت و بلند مدت جواب می‌دهد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ‌با توجه به سخنان آقای روحانی، درخواست مردم و آنچه نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد سروسامان‌بخشی به مسائل اقتصادی جزء مطالبات اولیه است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها