امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۳:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2668
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۲۶
تعداد بازدید: 191
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، آیت‌الله حسین نوری‌همدانی عصر امروز در جمع اعضای کمیته تعیین ساز و کارهای وحدت میان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، آیت‌الله حسین نوری‌همدانی عصر امروز در جمع اعضای کمیته تعیین ساز و کارهای وحدت میان اصولگرایان با بیان اینکه کفر و نفاق و صهیونیسم سه دشمن اصلی اسلام هستند اظهار کرد: دشمنان اسلام پس از انقلاب تلاش زیادی برای خاموش کردن چراغ انقلاب کردند اما به نتیجه نرسیدند.

وی افزود: امروز می‌بینیم شبکه‌های مخالف جمهوری اسلامی همچون الجزیره که جیره‌خوار استکبار هستند جلساتی را برگزار می‌کنند و طی آن تبلیغاتی علیه جمهوری اسلامی به کار می‌برند تا پروژه‌های ایران هراسی و شیعه هراسی غرب را تقویت کنند.

این مرجع تقلید با تاکید بر صدور اسلام ناب و انقلاب به سراسر جهان گفت: در شرایط کنونی کشورهایی چون قطر و سایر دیکتاتورهای منطقه با نظام قانونی سوریه مخالفت کرده و سفیر معارضان را به عنوان سفیر رسمی سوریه قبول می‌کنند در حالیکه همین کشورها فعالیت‌هایی علیه جمهوری اسلامی دارند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: امروز کشور دچار مشکلات اقتصادی است و بسیاری از آنها هم به تحریم‌ها مربوط نمی‌شود زیرا کنترل و نظارتی بر قیمت‌ها دیده نمی‌شود؛ در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی باید برای تحقق منویات رهبری و کاهش مشکلات تلاش شود.

آیت‌الله نوری همدانی در ادامه تعدد کاندیداهای ریاست جمهوری را مشکل‌آفرین دانست و خاطرنشان کرد: چنانچه نامزدها کمتر باشند تمرکز بر شخص اصلح بیشتر خواهد بود.

استاد برجسته حوزه علمیه قم ولایت‌مداری در حد کمال، دارا بودن سابقه مدیریتی درخشان در عرصه‌های گوناگون و درک مشکلات را ویژگی‌های اصلی رئیس جمهور آینده بیان کرد و گفت: زمانی که چنین فردی پیدا شد باید با نیت خالص از او حمایت کرد.

وی خواستار تبیین صحیح وضعیت بین‌المللی و داخلی جمهوری اسلامی برای مردم شد و افزود: ملت ایران بارها ولایت‌مداری خود را ثابت کرده و در صحنه‌ها حضور یافته‌اند و باید مشکلاتشان را برطرف کرد.

آیت‌الله نوری همدانی با تاکید بر تشریح وضعیت سیاسی جامعه براساس واقعیت‌ها گفت: همه گروه‌ها به ویژه نمایندگان مجلس باید برای جذب حداکثری مردم در انتخابات تلاش کنند.

این مرجع تقلید عنوان داشت: کشور کوچکی مانند قطر که همه سرمایه‌های نفت و گاز خود را در اختیار غرب قرار داده امروز توهین‌ها و مخالفت‌های زیادی علیه جمهوری اسلامی دارد و لازم است ملت ایران و مجلس تذکری جدی به این کشور بابت این گونه اقدامات بدهند.
انتهای پیام/78004/ش30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها