امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۱:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26711
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۴
تعداد بازدید: 74
بهروز خانلر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به برگزاری ششمین جشنواره شعر بسیج در همدان اظهار کرد: فراخوان ششمین جشنواره شعر بسیج ...

بهروز خانلر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به برگزاری ششمین جشنواره شعر بسیج در همدان اظهار کرد: فراخوان ششمین جشنواره شعر بسیج هنرمندان آغاز شده که متقاضیان تا پایان مرداد ماه مهلت ارسال آثار خود را دارند.

وی تصریح کرد: شرکت‌کنندگان در این جشنواره شهریور ماه در جشنواره استانی شعر حضور می‌یابند و برگزیدگان در مهر ماه در جشنواره کشوری شعر بسیج شرکت خواهند کرد.

رئیس انجمن ادبی بسیج هنرمندان استان همدان با اشاره به اینکه در جشنواره شعر باید همه ظرفیت شعری جامعه به کار گرفته شود، افزود: در جشنواره شعر استعدادهای جوشان شناخته و تربیت می‌شود.

وی اضافه کرد: شرکت‌کنندگان در موضوعات و اهداف شعری باید بیشتر به مسائل مهم کنونی جامعه توجه کرده و به معارف اسلامی که مایه رسوخ پایه‌های نظام اسلامی است، بپردازند.

خانلر بیان داشت: در زبان، تعبیر و زیبایی آرایش و در شیوه و قالب نیز ابتکار و نوآوری شود و شاعران جوان می‌توانند منعکس‌کننده همه آرمان‌ها، سیاست‌ها، روش‌ها و واقعیت‌های انقلاب در آثار شعری خود باشند.

وی در پایان یادآور شد: شعرهای ارسالی به این جشنواره نباید در سایر جشنواره‌ها شرکت داده شده و یا در کتاب و نشریه‌ای به چاپ رسیده باشد.
انتهای پیام/89003/ی20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها