امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۷:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26722
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۱
تعداد بازدید: 72
احمدرضا دستغیب مسئول تشکیل کارگروه‌های تعامل دولت و مجلس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل ...

احمدرضا دستغیب مسئول تشکیل کارگروه‌های تعامل دولت و مجلس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به آغاز برگزاری جلسات این کارگروه‌ها از یکشنبه هفته آینده گفت:‌کارگروه‌ها طی جلساتی در این روز دستور کار خود را دنبال می کنند.

وی با بیان اینکه کارگروه‌ها باید هر هفته تا زمان معرفی کابینه دو جلسه تشکیل دهند، خاطرنشان کرد: انتخاب روزهای برگزاری جلسات به نظر کارگروه‌ها بستگی دارد که دبیر کارگروه‌ها با مشورت اعضا روز و ساعت جلسات را تنظیم می‌کند.

دستغیب پیشنهاد کرد که کارگروه‌های تعامل دولت و مجلس جلسات خود را در ساعات غیرکاری مجلس هم برگزار کنند.

بر اساس این گزارش، اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجدسلیمان روز گذشته در گفت‌وگویی با فارس اعلام کرده بود که اولین جلسه کارگروه‌های تخصصی تعامل دولت و مجلس که پیش از این قرار بود ظهر چهارشنبه 26 تیرماه برگزار شود به یکشنبه هفته آینده موکول شد.

به گفته وی در جلسات تخصصی هفت کارگروه تعامل دولت و مجلس در هفته آینده انتخاب هیئت رئیسه در دستور کار قرار می‌گیرد و کارگروه‌ها پینشهادات خود را درباره کابینه یازدهم طرح و بررسی می‌کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها