امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۰:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26731
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۲
تعداد بازدید: 61
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، «کامل الرفاعی» عضو فراکسیون وفاداری به مقاومت وابسته به حزب الله لبنان امروز پنجشنبه فاش کرد: حزب ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، «کامل الرفاعی» عضو فراکسیون وفاداری به مقاومت وابسته به حزب الله لبنان امروز پنجشنبه فاش کرد: حزب الله با اتخاذ تدابیر امنیتی در مناطق تحت نفوذ خود توانسته است برخی طرح‌های انفجاری را خنثی کند.

الرفاعی گفت: حزب الله اقدام به حفاظت و نظارت بر همه مواضع خود می‌کند اما بالاخره نمی‌تواند اوضاع را کاملا تحت محافظت قرار دهد.

وی با رد اینکه دخالت مبارزان حزب الله در درگیری با گروه‌های تروریستی در منطقه موجب ناامنی در لبنان شده است گفت: حزب الله در هر حال خواه در سوریه دخالت می‌کرد و یا نمی‌کرد هدف دشمنان قرار می‌گیرد و اینگونه ادعاها برای توجیه دخالت‌های خارجی در لبنان است.

این مقام حزب الله بر ضرورت افزایش همکاری نیروهای امنیتی و هوشیاری شهروندان لبنانی برای گذار از این مرحله خطیر در لبنان تاکید کرد و گفت: کشورمان در شرایط کنونی با انواع فتنه‌ها و مداخله سرویس‌های اطلاعاتی کشورهای منطقه و جهان روبه رو است که می‌خواهند آتش اختلافات قومی و مذهبی را در این کشور شعله‌ور کنند.

وی از شخصیت‌های سیاسی لبنان نیز خواست از ایراد نطق‌های تحریک آمیز خودداری کنند تا صلح و ثبات در این کشور محفوظ بماند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها