امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۸:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26740
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۱
تعداد بازدید: 59
علی جلیلیان نماینده مردم اسلام آباد غرب در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان ...

علی جلیلیان نماینده مردم اسلام آباد غرب در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه شعار اعتدال زیباست اما باید در عرصه عمل محقق شود افزود: ملت ایران منتظر هستند تا آقای روحانی بعد از آغاز به کار دولت اعتدال را به معنای واقعی کلمه پیاده و از هر گونه اقدام افراطی و تفریطی پرهیز کنند.

وی با بیان اینکه اعتدال به معنای حرکت در مسیر ارزش‌های انقلاب اسلامی است، افزود: اگر شعار اعتدال در عمل رنگ و بوی خودش را از دست بدهد مردم، واکنش نشان خواهند داد، چرا که آقای روحانی باید در عمل ثابت کند که شعار اعتدال را برای فریب انتخاباتی به کار نبرده است.

نماینده مردم اسلام آباد غرب، افزود: مجلس شورای اسلامی به عنوان خانه ملت آماده همکاری و تعامل با دولت است و همان طور که آقای روحانی می‌گویند مجلس نیز خود را پایبند به اعتدال می داند، لذا اعتدال می‌تواند محور تعامل مجلس و دولت باشد.

جلیلیان گفت: اعتدال در سیاست خارجه همراه است با حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی و اصول انقلاب. لذا اعتدال حکم می‌کند که ما در مقابل دشمن مستحکم باشیم و اجازه گستاخی بیشتر به دشمن را ندهیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها