امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۰:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26741
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۱
تعداد بازدید: 103
سید فتح الله حسینی نماینده مردم پاوه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه ...

سید فتح الله حسینی نماینده مردم پاوه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه روحانی سابقه پنج دوره نمایندگی مجلس را دارد، گفت: آقای روحانی خوب می‌داند که برای اداره کشور افراطی‌ها سم هستند و هیچ کمکی به بهبود وضع کشور نمی‌کنند.

وی افزود: شعار اعتدال آقای روحانی باید محور دولت یازدهم باشد تا این دولت در مقابل برخی افراطیون که چشم طمع به دولت یازدهم دارند تا اقدامات ساختار شکنانه خود را دنبال کنند، موفق عمل کند.

حسینی با بیان اینکه اعتدالگرایی مبنای انقلاب اسلامی است تصریح کرد: کسانی که در انتخابات 88 با عدم توجه به رای مردم می‌خواستند حقوق مردم را با اغتشاش نادیده بگیرند، افراط گرایانی بودند که اعتدال را قبول نداشتند.

نماینده مردم پاوه با بیان اینکه فتنه گران 88 اعتدالگرا نبودند، افزود: حامیان فتنه 88 نیز چون در یک براندازی سکوت کردند اعتدال‌گرا محسوب نمی‌شوند، لذا انتظار می‌رود آقای روحانی در چینش کابینه به معنای واقعی اعتدال توجه کرده و افراطیون را از خود دور می‌کنند.

وی در پایان گفت: مجلس براساس اعتدال به گزینه‌های پیشنهادی رئیس جمهور رای اعتماد خواهد داد و افرادی که معتدل نباشند رای اعتماد از نمایندگان مردم نخواهند گرفت.  

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها