امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۷:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26747
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۳
تعداد بازدید: 196
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رادیو صدای منامه، شیخ «علی سلمان» از طریق یکی از شبکه‌های اجتماعی در اینترنت گفت: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رادیو صدای منامه، شیخ «علی سلمان» از طریق یکی از شبکه‌های اجتماعی در اینترنت گفت: حادثه الرفاع مشکوک است و برخی احتمال می‌دهند که عامل داخلی در پس پرده آن باشد و برخی هم خارجی.

عامل هر که می‌خواهد باشد ما این اقدام را نپذیرفته و آن را محکوم می‌کنیم.

وی افزود: همگان اعتماد خود را به تحقیقات رسمی از دست داده‌اند لذا خواستار یک نهاد تحقیقاتی مستقل برای شناسایی عاملان اینگونه حوادث هستیم. بسیاری قبل از گزارش (کمیته حقیقت یاب دولتی) بسیونی ادعا مطرح کردند و سپس حق آشکار شد.

رژیم بحرین اعلام کرد که شب گذشته یک خودرو با استفاده از سیلندر گاز در پارکینگ یک مسجد در نزدیک دفتر پادشاهی بحرین در منطقه الرفاع منفجر شد اما تلفانی نداشت.

طرح رژیم بحرین برای امنیتی کردن فضا و سرکوب شدیدتر مردم با شب گذشته دستور جدید حمد بن عیسی آل خلیفه شاه بحرین وارد فاز دوم عملیاتی شد زیرا وی به دستگاه‌های امنیتی دستور داد که تدابیر لازم برای اجرای قانون در قبال عاملان انفجار خودرو در این پارکینگ را اتخاذ کنند.

پیش از این نیز منابع دولتی بحرین از یک سری انفجارها و حملات به نیروهای پلیس خبر دادند که به گفته ناظران و مخالفان بحرینی هدف از آنها ایجاد فضای امنیتی در کشور و به دنبال آن سرکوب بیشتر تظاهرات و اعتراضات مسالمت آمیز مردمی است خصوصا که قرار است مردم بحرین روز 14 اوت آینده تظاهرات گسترده‌ای را به دعوت جنبش تمرد بحرین برگزار کنند.

درهمین راستا، رژیم بحرین برگزاری هرگونه تظاهرات در فردا جمعه را ممنوع کرده و هشدار داده است که با شرکت کنندگان در آن برخورد خواهد کرد.

بحرین از 11 فوریه سال 2011 میلادی با اعتراضات مردمی روبرو است که درمقابل نیروهای امنیتی با همراهی نیروهای سعودی به سرکوب آن پرداخته‌اند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها