امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۹:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26748
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۳
تعداد بازدید: 144
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در منامه، جعفر علوی از اعضای ارشد جریان عمل اسلامی بحرین با فراخواندن جمعیت‌های سیاسی ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در منامه، جعفر علوی از اعضای ارشد جریان عمل اسلامی بحرین با فراخواندن جمعیت‌های سیاسی این کشور به تصمیم تاریخی برای تحریم نظام آل خلیفه، آن را فریبکار و دروغگو برشمرده و گفت: آل خلیفه عملیات تروریستی علیه بحرینی ها را متوقف نخواهد کرد مگر اینکه سرنگون شود.

وی در اظهاراتی مطبوعاتی، تصریح کرد: در پرتو افزایش جنایت‌های نظام آل خلیفه از جمله کشتار و سرکوب نیروهای انقلابی و هتک حرمت آنان، جمیعت الوفاق را به تحریم همیشگی آن فرامی خوانیم زیرا خون و حرمت ملت بحرین بسیار مهم و ارزشمند است.

 الوفاق راهبرد خود در برخورد با آل خلیفه را تغییر دهد

وی تاکید کرد: جمعیت الوفاق باید راهبرد خود را در قبال آل خلیفه فریبکار و دروغگو تغییر دهد.

این انقلابی بحرینی خطاب به الوفاق تصریح کرد: «شما اکنون می دانید که نظام آل خلیفه فریبکار و دروغگو است و تلاش‌های شما برای گفت‌وگو با آن نتیجه‌ای نداشته بلکه اوضاع را بدتر کرده است».

علوی در ادامه با اشاره به اینکه ملت بحرین در معرض ظلم آل‌خلیفه قرار دارد، گفت: باید برای آنان جانفشانی کرد و ادامه تعامل برخی نیروهای انقلابی با این نظام، تاکنون نتیجه‌ای نداشته است.

وی تاکید کرد: ادامه سرکوب مردم بحرین در حالی که دو سال و نیم از آغاز اعتراض های آنان می گذرد، نشان می دهد که اوضاع به سمت هرچه بدتر شدن در پیش است از همین رو جمعیت‌های سیاسی وانقلابی باید به مسئولیت دینی و تاریخی خود عمل کنند.

علوی تصریح کرد: تغییرات منطقه ای اخیر به نفع انقلاب ملت بحرین بوده است و ما از همه می خواهیم به جای تعامل با نظام آل خلیفه به سمت تغییر ریشه ای در کشور حرکت کنند زیرا انقلاب به معنی قطع رابطه کامل با نظام حاکم و تلاش پیگیر برای سرنگونی آن است و این بالاترین چالش و رویارویی با آن است.

وی تاکید کرد:همه باید بدانند که هر کس به انقلاب ایمان دارد باید به تغییر ریشه ای نیز ایمان داشته باشد.

انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها