امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۲:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2681
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۶
تعداد بازدید: 207
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر قلعه‌نویی پس از شکست الریان قطر در گفت‌وگویی جداگانه با یک خبرنگار قطری و دوربین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر قلعه‌نویی پس از شکست الریان قطر در گفت‌وگویی جداگانه با یک خبرنگار قطری و دوربین تلویزیونی، گفت‌: خدا را شکر می‌کنم که در یک بازی خوب و منسجم با کمک هواداران که از روی سکو قوت قلبی برای ما بودند یک روز خوب را پشت سر گذاشتیم و در گروه مرگ به عنوان تیم برگزیده صعود کردیم این هرگز کار کوچکی نبود.

وی افزود: خوشبختانه می‌توانیم با فاصله ای که داریم تمرینات خودمان را که تاکتیکی است، پیاده کنیم. خدا را شاکرم که در حال حاضر نیز با تلاش هیئت مدیره و فتح‌الله‌زاده 50 درصد قرارداد بازیکنان پرداخت شده و این روحیه بازیکنان را بالا برده است.

قلعه‌نویی در پاسخ سؤالی که بالاخره می‌خواهید در استقلال بمانید یا خیر، گفت: نباید خودمان را گول بزنیم آقایان و دوستانی هستند که علاقه‌ای به نتیجه گرفتن من ندارند و به همین دلیل با روح و روان و فرهنگ استقلال بازی می‌کنند، من که حداقل 15 جام را برای استقلال گرفته‌ام و یکی از بزرگترین قراردادهای تاریخ فوتبالی‌ام را به خاطر این مردم رد کردم بارها هم صدمه دیده‌ام اما مثل اینکه دوستان دست بردار نیستند. من امیدوارم در فصل آینده مربی بزرگی استقلال را به اهدافش برساند.

وی افزود: من همیشه شاکر آن بالاسری هستم چون ناظر همه اتفاقات است امیدوارم که تا آنجایی که در توان دارم بتوانم امسال استقلال را در 2 جام با کمک همه بچه‌ها و هواداران سربلند کنم.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها