امروز : پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 20
۱۸:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26829
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۳۱
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد‌رضا باهنر نائب رییس مجلس شورای اسلامی که دبیرکلی جامعه اسلامی مهندسین ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد‌رضا باهنر نائب رییس مجلس شورای اسلامی که دبیرکلی جامعه اسلامی مهندسین را نیز بر عهده دارد، امشب (پنجشنبه) در مراسم افطاری این جامعه که قرار بود ناطق نوری نیز در آن حضور یابد، توضیحاتی را در مورد عدم حضور ناطق نوری داد و گفت: امسال توانستیم حجت‌‌الاسلام ناطق نوری را بعد از مدت‌ها یخبندان سیاسی راضی به حضور در جامعه اسلامی مهندسین کنیم که ایشان پذیرفتند و این امر برای ما هم تعجب‌آور بود که بیایند و حضور پیدا کنند اما امروز ظهر به ما خبر دادند که نمی آیند و این امر باز هم باعث تعجب شد. 

باهنر ادامه داد: حجت‌الاسلام ناطق نوری به دلیل کار غیر‌مترقبه‌ای به سفر رفتند که امیدواریم اینطور باشد؛ به همین خاطر ناامیدانه با حجت‌الاسلام والمسلمین پورمحمدی تماس گرفتیم و از ایشان خواستیم این جلسه را اداره کنند.

وی در ادامه سخنان خود گفت: خیلی از گروه‌ها پاشنه در مرکز تحقیقات استراتژیک را درآورده‌اند چرا که می‌گویند اگر دولت فراجناحی است از ما هم باید استفاده شود اما ما در جامعه اسلامی مهندسین هیچ نیرویی را معرفی نمی‌کنیم چرا که حجت الاسلام والمسلمین روحانی علم رجالش خوب است و ما شرط ‌هایی را که وی در انتخابات گذاشته است را قبول می‌کنیم. 

باهنر در بخش دیگری از سخنان خود اظهارداشت:‌ امسال به نظر می‌رسد سال پربرکتی باشد چرا که اتفاق مهم امسال تحقق حماسه سیاسی بود که خلق شد. 

وی افزود: بسیاری از دلسوزان و علاقه‌مندان به انقلاب که به سخنان مقام معظم رهبری حساس بودند، این نگرانی را داشتند که آیا مطالبه رهبری از مردم محقق خواهد شد.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با تأکید بر اینکه مطالبه مقام معظم رهبری از مردم محقق شد، اظهار داشت: تحقق سخنان رهبر معظم انقلاب و خلق حماسه سیاسی عمق شناخت مقام معظم رهبری از مردم مجاهد کشورمان را نشان داد و مشخص کرد که شناخت ایشان منحصر به  فرد است، مانند حضرت امام(ره) که بیش از همه اقشار به مردم اعتماد داشت.

دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین درباره تحلیلش از انتخابات گفت: بنده با آقای روحانی به مدت 16 سال در مجلس کار کرده‌ بودیم و با ایشان همپوشانی داشته‌ام.تحلیل ساده من این است.اینکه حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی شعار اعتدال داد به این خاطر است که فلزش از اعتدال است و در مجلس سوم و چهارم جلسات عقلا را راه‌اندازی کرد که این امر باعث پیشرفت بسیاری از اقدامات شد، البته 8 سال افراط اصلاح‌طلب و 8 سال تلاش اصولگرایان که برخی مواقع با تنگ نظری‌هایی همراه بود مردم را خسته کرد اما نباید توقع را بالا برد چرا که شاید نتوان پاسخ داد و کار دکتر روحانی در این باره بسیار سخت است. 

وی افزود: امروز با دو برنامه مواجه هستیم یکی اینکه دولت نهم و دهم در حال تحویل دادن کارنامه است و دولت یازدهم در حال تحویل گرفتن که تفاوت‌های بسیاری با یکدیگر دارند اما باید دید احمدی‌نژاد چه چیزی تحویل می دهد و حجت الاسلام روحانی چه چیز را تحویل می‌گیرد اما امیدواریم این دو با یکدیگر نزدیک باشند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار