امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 24
۲۲:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2688
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۶
تعداد بازدید: 148
عبدالکریم هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: در جلسه روز سه شنبه تلفیق بحث لوله‌‌کشی گاز مدارس، ...

عبدالکریم هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: در جلسه روز سه شنبه تلفیق بحث لوله‌‌کشی گاز مدارس، آبرسانی به روستاها و افزایش آب‌بها در شهرهای بالای 10 هزار نفر به میزان 10 تومان به تصویب رسید که درآمد حاصل شده برای آبرسانی به روستاها مصرف می‌شود.

وی ادامه داد: همچنین افزایش قیمت برق و گاز هم مطرح شد که افزایش قیمت برق تصویب نشد و در مورد گاز 25 ریال به گازبها اضافه می‌شود و درآمد آن صرف گازرسانی به مدارس می‌شود.

هاشمی تصریح کرد: همچنین اجازه فروش اوراق مشارکت ارزی تا سقف 10 میلیارد دلار صادر شد.

وی ادامه داد: در جلسه چهارشنبه ردیف‌های موضوع درآمدی بودجه مطرح خواهد شد و فصل درآمدی بودجه فردا پایان خواهد یافت.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه 92 مجلس درباره امکان تجدید رای اعضا در مورد مصوبه درآمد هدفمندی یارانه امسال گفت: ‌این موضوع در جلسه امروز مطرح می‌شود و پیشنهاداتی در این باره جمع آوری شده که رقم مورد نظر آن 80 میلیارد تومان است.

این نماینده مجلس افزود: نمایندگان نگران این موضوع هستند که در سال گذشته 42 میلیارد تومان یارانه نقدی پرداخت شده و سهم تولید و بهداشت داده نشده است؛ اما دولت بعد باید این کار را انجام دهد.

وی در مورد امکان افزایش قیمت حامل‌های انرژی گفت: این کار به عهده دولت است و مجلس تنها سقف درآمد هدفمندی را تعیین می‌کند و ممکن است، دولت بدون افزایش حامل‌های انرژی هدفمندی یارانه‌ها را ادامه دهد.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار