امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۱:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26883
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۰
تعداد بازدید: 110
مسعود اخوان در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: پیش ثبت نام اعزام به عتبات عالیات تا یکشنبه هفته آینده ادامه دارد و افرادی که می‌خواهند از تاریخ 29 ...

مسعود اخوان در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: پیش ثبت نام اعزام به عتبات عالیات تا یکشنبه هفته آینده ادامه دارد و افرادی که می‌خواهند از تاریخ 29 مرداد تا 15 مهر ماه به عتبات عالیات مشرف شوند در وقت باقیمانده باید برای ثبت نام اقدام کنند.

وی ادامه داد: مهلت پیش ثبت نام این دوره از عتبات عالیات تمدید نمی‌شود و آخرین مهلت ثبت نام ساعت 24 روز یکشنبه 30 تیرماه است و نتایج قرعه کشی روز سه شنبه اول مردادماه بر روی سایت پیش ثبت نام (http://atabat.haj.ir) قابل رؤیت خواهد بود.

مدیرکل عتبات عالیات در خصوص بازسازی هتل‌ها گفت: بازسازی هتل‌ها به شکل مطلوبی در حال انجام است و گزارش‌های رسیده نشان می‌دهد که مشکلی در بازسازی‌ها وجود نداشته است.

اخوان ادامه داد: هنوز فرصت داده شده به هتل‌ها جهت تعمیرات و انجام بازسازی‌ها تمام نشده است و فعلا تصمیمی در مورد حذف هتلی گرفته نشده است ولی اگر هتلی در روند بازسازی به تذکراتی که داده شده است توجه و عمل نکند با آنها برخورد می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها