امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۰۴:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26913
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۲
تعداد بازدید: 106
سعید ستاری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به اینکه جشن رمضان از ابتدای ماه مبارک رمضان در سراسر کشور برگزار شده است اظهار داشت: جشن ...

سعید ستاری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به اینکه جشن رمضان از ابتدای ماه مبارک رمضان در سراسر کشور برگزار شده است اظهار داشت: جشن رمضان یک جشن ملی است که مردم در آن حضور پیدا می‌کنند و کمک‌های خود را در اختیار نیازمندان قرار می‌دهند.

وی با اشاره به برگزاری هفته اطعام و اکرام در ایام ماه مبارک رمضان گفت: از پانزدهم ماه مبارک رمضان و همزمان با ولادت امام حسن (ع) هفته اطعام و اکرام آغاز و تا 21 ماه رمضان ادامه پیدا می‌کند.

ستاری بیان داشت: مجموعه کمیته امداد امام خمینی(ره) برنامه‌های متنوعی را در هفته اطعام و اکرام پیش بینی کرده است که از آن جمله می‌توان به حمایت از زنان سرپرست خانوار، ایتام، نیازمندان، آزادی زندانیان و اجرای طرح مفتاح‌الجنه اشاره کرد.

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) افزود: امسال هدف‌گذاری شده است تا در ایام ماه مبارک رمضان 200 زندانی با حمایت خیرین آزاد شود که البته گلریزانی نیز به این مناسبت در روز عید فطر از سوی مجموعه امداد برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: یکی دیگر از برنامه‌های کمیته امداد در ایام ماه مبارک رمضان حامی‌یابی برای ایتام سراسر کشور است و بنا داریم حمایت ویژه‌ای را از این ایتام در سال‌های آینده با افتتاح حساب آتیه انجام دهیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها