امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۳:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26924
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 107
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، عدلی منصور، رئیس جمهور موقت مصر در اولین نطق خود از زمان ادای سوگند ریاست جمهوری در چهارم جولای ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، عدلی منصور، رئیس جمهور موقت مصر در اولین نطق خود از زمان ادای سوگند ریاست جمهوری در چهارم جولای گفت:ملت مصر از لحاظ قانونی صاحب اختیار هستند.

وی در این سخنرانی که به مناسبت دهمین روز از ماه مبارک رمضان در مصر ایراد  کرد، گفت: این فرصت برای مصری ها فراهم شد تا راه را از بی راهه بشناسند و به جهانیان در ساختن آرزوهای خود درس بدهند.

عدلی منصور گفت: چارچوب عدالت و آشتی همه را بدون استثنا در بر می گیرد و ملت و ارتش جنگ فرسایشی را پس از روزها شکست رهبری کرده و پیروزی افسانه ای محقق کردند.

رئیس جمهور موقت مصر افزود: ارتش و ملت در جنگ اکتبر رنج زیادی را متحمل شدند و اکنون هم مصر مرحله جدی در تاریخ خود پشت سر می گذارد و برخی می خواهند این مرحله مجهول و ناشناخته باشد اما  ما می خواهیم برترین باشد.

رئیس جمهور مصر گفت: برخی می خواهند کشور را به هرج و مرج سوق بدهند اما من به بازگشت ثبات و امنیت به کشور تعهد می دهم.

وی افزود: برخی می خواهند شرایط کنونی در مصر مقدمه ای برای ناآرامی و خشونت باشد اما ما می خواهیم که مقدمه ای برای تضمین و تحکیم حقوق بشر باشد.

منصور ادامه داد: ما کاملا درک می کنیم کسانی که راه ریخته شدن خون ها را در پیش گرفته اند شعارهای دروغین سر می دهند ما تا آخر برای برقراری امنیت مبارزه می کنیم.

انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها