امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۹:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26945
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۱
تعداد بازدید: 49
محمدحسین رنجبران مجری و سردبیر برنامه شناسنامه در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: برنامه این هفته ...

محمدحسین رنجبران مجری و سردبیر برنامه شناسنامه در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: برنامه این هفته شناسنامه با حضور محمدرضا باهنر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین امروز ساعت 17:30 از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.

مجری و سردبیر برنامه شناسنامه تصریح کرد: باهنر در این برنامه از چگونگی حضور در 7 دوره مجلس شورای اسلامی و خاطرات مختلف آن سخن می‌گوید؛ چالش‌های اخیر دولت و مجلس یکی دیگر از موضوعاتی است که باهنر به آن پرداخته است.

وی اضافه کرد: علت شکست آقای ناطق نوری در دوم خرداد 76 که باهنر رئیس ستاد انتخاباتی وی بوده و همچنین چرایی حمایت کارگزاران سازندگی از خاتمی دیگر مواردی است که در این برنامه به آن اشاره می‌شود؛ گفت‌وگوی خصوصی و جالب باهنر به عنوان رئیس ستاد ناطق نوری با سید محمد خاتمی بعد از پیروزی‌اش در دوم  خرداد، همچنین نظر آقای ناطق در خصوص عملکرد هاشمی رفسنجانی در انتخابات دوم خرداد 76 و علت تغییر صف‌بندی آقای ناطق و آقایان هاشمی و خاتمی نسبت به دوم خرداد 76 و قرار گرفتن در یک طیف در انتخابات 24 خرداد 92 از دیگر مواردی است که باهنر به آنها پرداخته است.

رنجبران در پایان خاطر نشان کرد: ارزیابی دولت‌های خاتمی، هاشمی و احمدی‌نژاد و همچنین مهمترین خطراتی که فضای فعلی سیاسی کشور را تهدید می‌کند موضوعات دیگری هستند که در این برنامه به آنها اشاره می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار