امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۱:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26950
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۲
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، نخستین گلریزان جامعه خیرین حامی معلولان کشور در ماه مبارک رمضان امسال با حضور مسئولان بهزیستی کشور برگزار شد. *در ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، نخستین گلریزان جامعه خیرین حامی معلولان کشور در ماه مبارک رمضان امسال با حضور مسئولان بهزیستی کشور برگزار شد.

*در این مراسم همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور، حسین بدخشان قائم مقام مشارکت‌های بهزیستی و یحیی سخنگویی معاون امور توانبخشی بهزیستی حضور داشتند.

*مراسم گلریزان برای حمایت از معلولان تحت پوشش بهزیستی بعد از صرف افطار آغاز شد.

*در ابتدا مراسم هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور پشت تربیون قرار گرفت و از تلاش‌های یکساله جامعه خیرین حامی معلولان کشور در حمایت از جامعه هدف بهزیستی در بخش مسکن تقدیر کرد و اظهار داشت: قطعاً بدون حمایت خیرین نمی‌توان کارهای بزرگی را برای نیازمندان انجام داد.

*در ادامه مراسم حبیب الله بوربور رئیس هیئت مدیره جامعه خیرین حامی معلولان کشور با اشاره به اینکه باید در جامعه فرهنگ سازی کنیم معلولان به هیچ وجه نیاز به ترحم ندارند، گفت: افرادی که از این قشر از جامعه نگهداری می‌کنند افرادی ارزشی هستند.

*محمد رضا کارگری سخنگو و عضو هیئت امناء جامعه خیرین حامی معلولان کشور و همچنین هاشم سلیم آشتیانی عضو هیئت امنای جامعه خیرین حامیان معلولان کشور از دیگر سخنران این مراسم بودند که هر یک از این افراد به تشریح اقدامات انجام شده از سوی این تشکل در طول یک‌سال در استان‌های مختلف پرداختند.

* آماده سازی زائر سرای معلولان در مشهد مقدس از جمله خبرهای بود که در جمع خیرین داده شد به طوری که قرار است این زائر سرا در جوار ملکوتی حضرت علی‌بن موسی الرضا و با حمایت خیرین یزدی ساخته شود.

*در حالی مراسم گلریزان برای حمایت از معلولان در حوزه مسکن آغاز شد که شاهد ماراتن و سبقت بین خیرین برای کمک‌ها به معلولان بودیم به طوری که کمک‌های میلیونی به معلولان شد.

*500 میلیون، 150 میلیون، 100 میلیون، 80 میلیون رقم‌هایی بود که از سوی خیرین برای حمایت از معلولان برای خانه‌دار شدن آنها پرداخت می‌شد و این گونه به نظر می‌رسید که نیکوکاران نمی‌خواهند از ثواب این کار عقب بیفتند.

*در ادامه مراسم خیرین دست‌های خود را رو به آسمان کردند و از فرصتی که برای آنها در ایام رمضان پیش آمده بود خدا را شکر و برای فرج آقا امام زمان(عج) دعا کردند.

*به گزارش فارس در پایان گلریزان اعلام شد که در این مراسم مبلغی حدود یک میلیارد و 200 میلیون تومان برای تأمین سهم آورده معلولان در بخش مسکن جمع آوری شد. 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها