امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۲۲:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2696
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۶
تعداد بازدید: 140
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس در نشست علنی امروز خانه ملت، یک فوریتی طرح اصلاح موادی از ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس در نشست علنی امروز خانه ملت، یک فوریتی طرح اصلاح موادی از آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی را مورد بحث و بررسی قرار داده و به تصویب رساندند.

وکلای ملت با 101 رای موافق، 44 رای مخالف و 14 رای ممتنع از 196 نماینده حاضر در جلسه، یک فوریتی این طرح را مصوب کردند.

این طرح که به امضای 24 نفر از وکلای ملت رسیده است، شامل یک مقدمه توضیحی و 7 ماده است که در صورت تصویب نهایی، انتخابات‌ها در صحن علنی مجلس ساماندهی مش‌وند به این ترتیب که با تصویب نهایی آن ، نمایندگان داوطلب عضویت در هیئت رئیسه دائم موظفند حداکثر 6 ساعت پس از پایان اولین جلسه‌ای که هیئت رئیسه موقت در ان انتخاب شده ، برای ثبت نام به هیئت رئیسه موقف مراجعه کنند ، همچنین موظفند شرح حال و سوابق داوطلبان به همراه تصاویر آنان تهیه و قبل از تصویب اعتبارنامه حداقل دو سوم مجموع نمایندگان ، در اختیار نمایندگان قرار دهند.

با تصویب نهایی این طرح، هیئت رئیسه موظف می‌شود شرح حال و سوابق داوطلبان به همراه تصاویر آنان را تهیه و حداقل 3 روز قبل از زمان رای گیری در اختیار نمایندگان قرار دهد.

در این جلسه حجت‌السلام رسایی به عنوان طراح، حجت‌السلام موسوی نژاد در مخالفت با یک فوریت و محمد قسیم بوکانی در موافقت با یک فوریت طرح مذکور در صحن علنی موافقت کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها