امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۱۵:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26965
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دوشنبه، به نقل از خبرگزاری «تاج نیوز»، همسر یک دیپلمات آمریکایی با خودرو به شدت ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دوشنبه، به نقل از خبرگزاری «تاج نیوز»، همسر یک دیپلمات آمریکایی با خودرو به شدت یک خانم 20 ساله تاجیک را مجروح و روانه بیمارستان کرد.

در این حادثه که در خیابان «امیر اسماعیل سامانی» نزدیک کاخ ریاست جمهوری تاجیکستان اتفاق افتاد، یک خودرو با پلاک دیپلماتیک سفارت آمریکا به شدت با یک تاکسی که این خانم تاجیک مسافر آن بود، برخورد کرد.بنابر این گزارش، این حادثه سومین مورد در مدت کمتر از یکسال گذشته است که کارمندان سفارت آمریکا با خودرو، مردم دوشنبه را زیر گرفته و  به آنان آسیب می‌رسانند.

23 آوریل سال جاری یک خودروی سفارت آمریکا با جوان 22 ساله تاجیک برخورد و وی را به شدت مجروح کرد.

 29 دسامبر سال گذشته میلادی نیز راننده آمریکایی سفارت این کشور در نتیجه تصادف با مرد 54 ساله تاجیک مقیم دوشنبه، باعث مرگ وی شد.

در نتیجه این حادثه سفارت آمریکا در دوشنبه نه خودرو و نه راننده آن را برای تحقیق و بررسی به مقامات تاجیکستان تحویل نداد و پس از مدتی خبر خروج راننده از این کشور منتشر شد.نکته جالب سخنی است که در قسمت نظرات این خبر در سامانه تاج نیوز منتشر شده است.

یکی از خوانندگان این خبر نوشته است: «مرگ بر آمریکا» و دیگری جمله‌ای زیر را بیان کرده است:

«در افغانستان با خطاکاری جنگنده‌های ناتو مردم مسلمان را می‌کشند و در تاجیکستان با بی‌احتیاطی سفیران جیپ‌سوار جاسوس سیا، ملت تاجیک را زیر می‌گیرند.»
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها