امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۳:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26969
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه پی تی آی، سخنگوی کاخ سفید شب گذشته گفت که بشار اسد دیگر هرگز بر همه سوریه حکومت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه پی تی آی، سخنگوی کاخ سفید شب گذشته گفت که بشار اسد دیگر هرگز بر همه سوریه حکومت نخواهد کرد.

«جی کارنی» سخنگوی کاخ سفید به خبرنگاران گفت: به طور اساسی دیکتاتوری و دوران حکومت سوریه به سر آمده است و اگر چه تغییراتی در میدان جنگ داخلی سوریه رخ داده است اما به عقیده ما بشار اسد دیگر هرگز بر همه سوریه حکومت نخواهد کرد.

کارنی گفت: آمریکا به مخالفان سوریه کمک می‌کند و کمک‌های بشردوستانه به مردم سوریه که تحت تاثیر بحران سوریه هستند ارائه می‌کند. آمریکا شیب کمک‌های خود را افزایش خواهد داد.

کارنی همچنین به خبرنگاران گفت: هدف ما تقویت هم بستگی میان گروه‌های مختلف مخالفان سوریه و کمک به افزایش توانایی آنها در مقابل حملات ارتش سوریه برای دفاع از خودشان است.

وی افزود: ما به طور روزانه با شورای عالی نظامی در تماس هستیم و با آنها درباره آنچه که باید انجام دهیم و ارائه کمک‌های لازم گفت‌وگو می‌کنیم و این تلاشها ادامه را ادامه خواهیم داد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها