امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۹:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26985
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۴
تعداد بازدید: 96
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، وبگاه اطلاع‌رسانی بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم اخبار و ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، وبگاه اطلاع‌رسانی بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم اخبار و رویدادهای این نمایشگاه را برای علاقه‌مندان منعکس می‌کند که در ادامه گزیده‌ای از آن‌ را به انتخاب فارس می‌خوانید.

پخش کلیپ‌های آگاهی‌بخش در غرفه سراب و حقیقت 

بخش سراب و حقیقت در بیست ویکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، با پخش کلیپ‌های آگاهی بخش، مراجعان را با آثار مخرب فرقه‌های نوظهور آشنا می‌کند.

ارائه آثار هنری فاخر اسلامی با قیمت مناسب

بیشتر از 3 هزار اثر هنری در بخش‌های مختلف در نمایشگاه قرآن کریم عرضه شده‌اند که بیش از نیمی از این آثار در بخش محصولات فرهنگی و هنری به فروش می رسد و در بخش‌های دیگر تنها به نمایش آن‌ها بسنده شده است.

ثبت نام از علاقمندان فراگیری علوم دینی 

بخش دانش‌های قرآن بنیان امسال با ترکیب دو بخش اعجاز عملی قرآن و تحول در علوم انسانی در نمایشگاه حضور یافته است و ضمن معرفی پژوهشکده‌ها و مؤسسات فعال در این عرصه از علاقمندان به آشنایی با مباحث معرفتی دین ثبت نام به عمل می‌آورد.

 23 دوره ختم قرآن کریم در بخش قرآن، آموزگار دل‌ها 

در بخش قرآن آموزگار دل‌ها تاکنون 23 دوره ختم قرآن و سه میلیون ختم صلوات توسط بازدیدکنندگان در دهه اول ماه مبارک رمضان انجام شده است.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها