امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۶:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2699
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۶
تعداد بازدید: 132
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ناصر سودانی نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود در صحن ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ناصر سودانی نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس گفت: پذیرش مسئولیتی حساس و مهم چون نمایندگی، امری خطیر است که حسب سوگند یاد شده هم باید گفت و هم نباید گفت. هم باید دید و هم نخفت. از سویی باید با بصیرت بهانه به دست دشمن نداد و از سویی دیگر به دلیل نگفتن و فریاد نزدن حق مردم را نباید ضایع ساخت و نباید مسئولان را خواسته یا ناخواسته در غفلت رها کرد.

وی افزود: مگر می‌شود سخن از عظمت انقلاب اسلامی و تاثیر آن بر داخل و خارج به میان نیاورد. انقلابی که پنجره‌های امید را به روی مستضعفان گشود و جرات ایستادن در برابر جباران و مستکبران و اذناب حلقه به گوششان را تزریق کرد.

نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس ادامه داد: امروز بیداری اسلامی علیرغم میل صهیونیست‌ها از نیل تا فرات را فرا گرفته و جسارت فریاد را در فراخنای پهنه گیتی تا مرزهای آمریکای لاتین در کنار گوش شیطان بزرگ طنین‌انداز ساخت.

سودانی اظهار داشت: درود خدا بر امام راحل و نائب بر حقش حضرت آیت‌الله خامنه‌ای که پرچم پراهتزاز را همواره با سرافرازی برافراشته نگاه داشت و علیرغم همه دسیسه‌ها و نیرنگ‌های ابلیسی اجانب و ندانم کاری و هواپرستی خودی‌ها که گاهی درصدد مصادره به مطلوب آرمان‌های بزرگ و خون‌های سترگ به نفع خویش و تفکرات ناپخته و تاثرات و چه بسا حلقه‌های کشتیبانی ماهرانه خود را در سخت‌ترین طوفان‌ها و بحران‌ها به اثبات رساند.

نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امروز خداوند کشور ایران را ظرفی پاک برای مظروفی مقدس برگزیده و از تلائم دین و میهن، اسلام و ملت مانند همبستگی جان و جسم> مردم سالاری دینی را در غالب جمهوری اسلامی ایران در جهان رقم زد تا به الگو و اسوه‌ای برای دیگران تبدیل شود.

وی افزود: در کنار روند پیشرفت و تعالی در کشور استقلال عزتمداری و شکوه و بالندگی در همه زمینه‌ها حلقه‌های مفقوده‌ای نیز وجود دارد که اعمال سلیقه‌ها و حب و بغض‌ها، برتری‌دادن‌های خلاف اصول و مبتنی بر رفیق بازی و رابطه‌گرایی و رانت‌خواری و ... غفلت از رسالت بزرگ نمایش کارآمدی نظامی که در ابعاد مختلف می‌بایست نمود پیدا کند، اصرار بر خواست‌ها، تصمیمات و دیدگاه‌های شخصی و گاهی فدا کردن مصالح عمومی به خاطر آن و گاهی تلف کردن بیت‌المال و اموال عمومی برای تداوم خود و نه انقلاب ارزش‌ها از جمله این موارد است.

سودانی با بیان اینکه ما چالش‌هایی داریم که باید مورد آسیب‌شناسی قرار گیرد، اظهار داشت: سیستم بانکی ما شرعی نیست چرا که فقیر را فقیرتر و غنی‌ را غنی‌تر می‌کند. آیا نظام درمانی از سلامت برخوردار است؟ بیمار کم‌درآمد باید از غصه و درد به خود بپچید و چه بسا با مرگ دست و پنجه نرم کند. آیا در نظام کشاورزی ما خدمت به کشاورز اصل است یا به خدمت گرفتن کشاورز.

نماینده مردم اهواز در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود از مسئولین خواستار رسیدگی به این مشکلات شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها