امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۲:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27002
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان فارس، سردار سیروس سجادیان اظهار داشت: در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان فارس، سردار سیروس سجادیان اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاقچیان عمده مواد مخدر و سوداگران مرگ و جلوگیری از ورود، ترانزیت و توزیع محموله‌های مواد مخدر در سطح استان فارس ماموران با بهره‌گیری از روش‌های اطلاعاتی و عملیاتی، موفق شدند دو باند تهیه و توزیع مواد مخدر را شناسایی کنند.

وی ادامه داد: با تلاش‌های شبانه‌روزی ماموران در 24 ساعت گذشته، اعضای این دو باند هنگام حمل محموله‌های مواد مخدر دستگیر و از قاچاقچیان 851 کیلو و 950 گرم تریاک، کشف شد.

فرمانده انتظامی فارس گفت: در این مورد شش قاچاقچی حامل و توزیع کننده حرفه‌ای مواد مخدر دستگیر و چهار خودرو و سه تلفن همراه از آنان کشف شد.

سجادیان با تاکید بر جدیت پلیس فارس در برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر گفت: ماموران انتظامی فارس در راستای مبارزه با سوداگران مرگ و جلوگیری از ورود و توزیع مواد مخدر از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند و با عزمی راسخ با کسانی که بخواهند موجبات از هم پاشیدگی خانواده‌ها را برای شهروندان فراهم کنند قاطعانه برخورد می‌کند.

سرقت اینترنتی با انگیزه کدورت

بر اساس این گزارش همچنین رئیس پلیس فتای استان فارس از دستگیری مردی 30 ساله که با دسترسی به اطلاعات بانکی شخصی در شیراز اقدام به سرقت اینترنتی و برداشت غیرمجاز از حساب وی کرده بود، خبر داد.

سرهنگ سید موسی حسینی در این مورد اظهار داشت: پیرو شکایتی مبنی بر برداشت غیرمجاز از حساب شخصی 32 ساله در شیراز، ماموران اقدامات فنی خود را برای شناسایی عامل یا عاملان جرم آغاز کردند.

وی ادامه داد: در تحقیقات مشخص شد، تمام برداشت‌ها به صورت اینترنتی بوده و در قالب انتقال وجه و خرید شارژ انجام پذیرفته است.

رئیس پلیس فتای فارس تصریح کرد: با استعلام از بانک‌های مربوطه و استخراج‌های مورد استفاده در این جرم، سرانجام متهم شناسایی و دستگیر شد.

حسینی خاطرنشان کرد: متهم پس از رویارویی با دلایل و مستندات پلیس به جرم خود اقرار و قصد خود را کدورت و کینه‌ورزی با شاکی بیان کرد.

وی با اشاره به افزایش وقوع جرم برداشت غیرمجاز که بیشتر در اثر بی‌توجهی به نگهداری و حفاظت از رمز و اطلاعات شخصی انجام می‌پذیرد، بیان داشت: متهمان این‌گونه جرائم بیشتر از نزدیکان و اقوام شاکیان هستند.
انتهای پیام/ 2448/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها