امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۶:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27008
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۳
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، جنبش مردم تونس حمایت خود را از مبارزه ملت فلسطین علیه قانون «پرافر» صهیونیستی اعلام کرد ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، جنبش مردم تونس حمایت خود را از مبارزه ملت فلسطین علیه قانون «پرافر» صهیونیستی اعلام کرد که برای کوچاندن اجباری فلسطینیان از نقب و چپاول سرزمین هایشان تصویب شده است.

جنبش الشعب تونس تاکید کرد: این جنایت جدید صهیونیست‌ها نیز در سایه سکوت رژیم‌های عربی صورت می‌گیرد.

جنبش الشعب در بیانیه ای اعلام کرد: برخی رژیم های عربی یا به دنبال ضربه زدن بر مقاومت در سوریه یا به دنبال نابود کردن انقلاب مردمی در مصر هستند و در این میان رژیم صهیونیستی به جرایم و شهرک سازی‌های خود در سرزمین های فلسطینی ادامه می دهد.

این جنبش از همه امت عربی و نیروهای مبارز در کشورهای عربی خواست مردم را برای اعلام مخالفت با این توطئه جدید اسرائیل آگاه سازند و از مقاومت در مقابله با دشمن صهیونیستی حمایت کنند.

جنبش الشعب تونس گفت: رژیم صهیونیستی اعلام کرد که سریال جدید جنایات خود علیه ملت فلسطین را آغاز کرده است که تصویب قانون پرافر از جمله آن است.

این جنبش افزود: رژیم صهیونیستی می خواهد 30 هزار فلسطینی را آواره کرده و 36 روستا را تخریب کند و همه ساکنان آنها را در یک درصد صحرای نقب جای دهد.

جنبش الشعب تونس حمایت خود را از مبارزه ملت فلسطین در اعتراض به این نقشه جدید صهیونیست ها اعلام و تاکید کرد: این تجاوز جدید صهیونیست ها تونسی ها را بیش از پیش تحریک می کند تا به ضرورت درج رد عادی سازی روابط کشورشان با اسرائیل در قانون اساسی این کشور پایبند باشند.

گروه های فلسطین نیز تصویب قانون کوچاندن اجباری فلسطینی های ساکن منطقه النقب از سوی رژیم صهیونیستی را به مثابه سیلی دیگری به طرفداران طرح سازش در کشورهای عربی اعلام کرد.

به موجب قانون پرافر 800 هزار هکتار از زمین های فلسطینیان مصادره شده و نزدیک به 35 هزار فلسطینی از شهر و دیار خود در منطقه النقب واقع در جنوب سرزمین های اشغالی کوچانده می شوند.

انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها