امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۰:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27014
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۳
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرگزاری فارس، «فینیان کانینگهام» تحلیلگر سیاسی و روزنامه نگار ایرلندی در مقاله خود در وب سایت شبکه تلویزیونی «پرس تی وی» از شکست توطئه های ...

به گزارش خبرگزاری فارس، «فینیان کانینگهام» تحلیلگر سیاسی و روزنامه نگار ایرلندی در مقاله خود در وب سایت شبکه تلویزیونی «پرس تی وی» از شکست توطئه های غربی و ضد سوری در تمام سطوح خبر داد و گفت که کمپین غرب برای سرنگون کردن دولت سوریه، در بعد نظامی و سناریوی تبلیغاتی در حال شکست است.

این تحلیلگر سیاسی در مقاله امروز چهارشنبه خود نوشت: نه تنها آمریکا، انگلیس و فرانسه در حال باختن در جنگ نظامی مخفیانه و جنایتکارانه خود برای تغییر رژیم در سوریه هستند، بلکه این تروریست ها در جبهه تبلیغاتی نیز در حال فرو ریختن هستند.

کانینگهام در ادامه مقاله خود به شکست های نظامی مزدوران تحت حمایت غرب در دمشق، حلب، حمص و ادلب و در عین حال انتشار گزارش هایی از جنگ وحشیانه میان خود شبه نظامیان مستقر در سوریه اشاره کرده و نوشته است که همزمان با تحمیل شکست علیه جوخه های مرگی که به نمایندگی از طرف غرب در حال عملیات در جنگ دو ساله سوریه هستند، تبلیغات و دروغ های غرب خود را به سرعت نشان می دهند.

* انتقاد از سکوت معنادار رسانه‌های غرب در قبال موفقیت‌های ارتش سوریه

این تحلیلگر سیاسی در مقاله خود از سکوت اسرار آمیز رسانه های غرب در مقابل موفقیت ارتش سوریه در باز پس گیری بیشتر روستاها، مناطق و شهرها از دست مخالفان سوری انتقاد کرده است.

کانینگهام همچنین به فیلم و گزارش هایی که اخیرا از مناطق تحت کنترل تروریست های مورد حمایت غرب در حلب منتشر شده، اشاره کرده است؛ این تحلیلگر سیاسی در اشاره به این فیلم ها و گزارش ها که حاکی از اعتراض غیر نظامیان سوری به ربایندگان است، اینطور نوشت که: بار دیگر، این یک روایتی است که تصویر تبلیغاتی و ساختگی غربی ها از جمعیتی که علیه یک دولت سرکوبگر شورش کرده اند را نابود می سازد.

جنگ داخلی دو ساله در سوریه در حالی ادامه دارد که قدرت های غربی و متحدان منطقه‌ای آنها از جمله رژیم صهیونیستی، ترکیه، عربستان سعودی و قطر در حال حمایت از گروه‌های شبه نظامی مخالف دولت سوریه از جمله تروریست‌های وابسته به القاعده هستند تا از طریق آنها دولت سوریه را سرنگون کنند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها