امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۲:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27019
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۳
تعداد بازدید: 63
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از نشریه آمریکایی « نیویورک‌تایمز»، «ولفگانگ شویبله» وزیر دارایی آلمان در دیدار کوتاهی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از نشریه آمریکایی « نیویورک‌تایمز»، «ولفگانگ شویبله» وزیر دارایی آلمان در دیدار کوتاهی که پس از تصویب برنامه‌های ریاضتی از یونان داشت، از اقدام یونان در پیگیری سیاست‌های ریاضتی حمایت کرد و گفت که دولت آلمان می‌تواند منابع مالی را در اختیار بازرگانان یونانی قرار دهد.

شویبله در جمع نمایندگان یونانی و آلمانی گفت که گفت‌وگو درباره قطع بدهی‌ها، ایده خوبی برای یونان نیست و این موضوع باید زمانی مورد توجه قرار گیرد که یونان به مقداری مازاد تجاری دست یابد آن هم در شرایطی که بازپرداخت بدهی‌ها در ان محسوب نشود.

وی گفت: «شما باید به آنچه درباره‌اش توافق شده، پایبند باشید.ِ 10 سال پیش ما کشوری با مشکلاتی در اروپا بودیم اما با پیگیری سیاست‌های سخت‌گیرانه توانستیم از بحران نجات یابیم.»

پارلمان یونان چهارشنبه لایحه‌ای را به تصویب رساند که به موجب آن تعداد بیشتری از کارکنان بخش خدمات دولتی از کار بیکار می‌شوند.دولت یونان در تلاش است وام جدید 7 میلیارد یورویی دریافت کند و به همین منظور باید این لایحه را از تصویب پارلمان می‌گذارند.

یونان که اکنون ششمین سال پیاپی رکود اقتصادی را تجربه می‌کند، نزدیک به سه سال برای گذران امور اداره کشور به وام‌های نجات اقتصادی سایر کشورها وابسته بوده است.
انتهای‌پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها