امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۸:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27030
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۴
تعداد بازدید: 71
رضا سعیدی‌پور مدیر پردیس سینمایی آزادی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، در خصوص اکران همزمان «گلوگاه» با زمان اذان مغرب در این سینما گفت: ما پنج ...

رضا سعیدی‌پور مدیر پردیس سینمایی آزادی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، در خصوص اکران همزمان «گلوگاه» با زمان اذان مغرب در این سینما گفت: ما پنج سالن سینما داریم و نمی‌توانیم همزمان با هم نمایش فیلم را در هر 5 سالن را آغاز کنیم و طبیعی است که باید بین نمایش فیلم‌ها فاصله بیافتد و در چنین شرایطی طبیعتا اکران یک فیلم همزمان با اذان خواهد بود. 

وی افزود: پس از آنکه شورای صنفی نمایش گروه آزادی را آزاد اعلام کرد قرار داد اکران «گلوگاه» به پایان رسید اما با توجه به اینکه فیلم بعدی گروه آزادی که «دهلیز» است از عید فطر باید روی پرده برود تصمیم گرفتیم تا نمایش «گلوگاه» به صورت تک سئانس ادامه داشته باشد و در شرایطی که ما 5 سالن نمایش داریم طبیعی است که آغاز نمایش یک سالن همزمان با اذان خواهد بود و اکران «گلوگاه» نیز تا زمان عید فطر در سینما آزادی همچنان ادامه خواهد داشت.

مدیر سینما آزادی همچنین در خصوص اینکه چرا از بین فیلم‌های گذشته سه فیلم «آینه‌های روبرو»،«رسوایی» و «حوض نقاشی» برای اکران انتخاب شدند،گفت: پس از اعلام آزاد شدن گروه آزادی و اینکه سینماها می‌توانند به دلخواه خودشان فیلم‌های خاطره‌انگیز را اکران کنند، این سه فیلم را به دلیل اینکه مواد تبلیغی آنها آماده بود برای اکران در سینما آزادی در نظر گرفتیم.

سعید‌پور ادامه داد: در شرایط عادی نمی‌توانستیم فیلم‌های 20 سال را اکران کنیم چرا که باید از فیلم‌های مورد نظرمان کپی تهیه می‌کردیم اما مواد تبلیغاتی «آینه‌های روبرو»،«رسوایی» و «حوض نقاشی» آماده بود و اگر صاحبان فیلم‌های دیگر نیز آمادگی اکران در این زمان را داشته باشند، ما از اکران فیلم‌های دیگر نیز استقبال خواهیم کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها