امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۸:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27031
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۴
تعداد بازدید: 70
 به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران از سال گذشته شیفت شب این کتابخانه را برای محققان و ...

 به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران از سال گذشته شیفت شب این کتابخانه را برای محققان و پژوهشگران راه‌اندازی کرد تا این افراد به سهولت بتوانند از خدمات کتابخانه ملی بهره‌مند شوند.

در این راستا تاکنون محققان و پژوهشگران بسیاری از شیفت شب این کتابخانه بهره‌مند شده‌اند که طبق آمار به دست آمده از کتابخانه ملی می‌توان گفت که در سه ماهه ابتدایی سال جاری، تعداد 910 نفر از اعضای واجد شرایط از شیفت شب کتابخانه ملی استفاده کرده‌اند که بیش از 70 درصد آنها از اعضای تخصصی این کتابخانه محسوب می‌شوند.

تاکنون یک هزار و 252 نفر از اعضای کتابخانه ملی به عضویت شیفت شب این کتابخانه در آمده‌اند که از این تعداد 483 نفر از جنسیت زن و 769 نفر از جنسیت مرد به شمار می‌روند.

گفتنی است، نخبگان، مخترعان، پدیدآورندگان و مترجمان با حداقل سه عنوان کتاب علمی یا یک عنوان برگزیده کشوری، نویسندگان حداقل سه مقاله علمی _ پژوهشی یا مقالات آی. اس. آی، فارغ التحصیلان دکترای تخصصی، فارغ التحصیلان دروس حوزوی از سطح 3 به بالا، شاغلان تحصیل در مقطع دکترای تخصصی،  کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دانشجویان دکتری حرفه‌ای ترم 9 به بالا از جمله افرادی هستند که می‌توانند از خدمات شیفت شب کتابخانه ملی بهره‌مند شوند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها