امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۵:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27035
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۸
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، محمود احمدی نژاد پیش از ظهر امروز (جمعه) به وقت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، محمود احمدی نژاد پیش از ظهر امروز (جمعه) به وقت محلی هنگام ورود به نجف اشرف و در جمع خبرنگاران بیش از 20 رسانه خارجی در سالن تشریفات فرودگاه نجف اشرف با بیان اینکه خداوند را سپاس گذارم و با همه وجود خوشحال هستم که توفیق حضور در این شهر را عنایت فرموده است، گفت: نبض هستی در نجف اشرف می زند.

رییس جمهور با اشاره به اینکه تمام عالم برای انسان خلق شده است و انسان نیز برای حریت و عدالت خلق شده است، افزود: حضرت علی (ع) فریاد بلند حریت و عدالت در همه عالم هستی است و بدون تردید فرزندان این حضرت نیز یکی پس از دیگری پرچمدار حریت و عدالت در جهان بودند.

احمدی نژاد اظهار داشت: همه انسانیت، کمال، ارزش های الهی و صفات خداوند متعال در وجود حضرت امیرالمومنین علی (ع) متجلی است و فرزندان ایشان یکی پس از دیگری میراث دار حقیقت در جهان هستند.

رییس جمهور در ادامه با تاکید بر اینکه حضرت امام حسین (ع) در نقطه اوج تجلی انسانیت و حریت قرار دارد، خاطرنشان کرد: در نهایت عدالت و آزادگی به دستان حضرت مهدی (عج) بر همه جهان حاکم خواهد شد و بشریت را برای همیشه نجات خواهد داد.

احمدی نژاد به خاطر توفیق حضور مجدد در سرزمین مقدسی که امیرالمومنین (ع) بر آن پاگذاشته است، خداوند متعال را سپاس گفت و افزود : از خداوند متعال برای مردم نجف اشرف، عراق و همه ملت ها عزت و سرافرازی و سلامتی را مسالت دارم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها