امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۹:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2704
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۶
تعداد بازدید: 152
به گزارش  خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خانه ملت غلامعلی حدادعادل عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره برخی اظهارنظرها ...

به گزارش  خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خانه ملت غلامعلی حدادعادل عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره برخی اظهارنظرها مبنی بر شکست ائتلاف1+2، گفت: قاعدتا این حرف، باید از سوی کسانی باشد که از ائتلاف ناراحت هستند و از آن احساس خطر می‌کنند؛ در حالی‌که ائتلاف پیشرفت برای اصولگرایان خطر نیست، بلکه وسیله وحدت است.

نماینده مردم تهران در مجلس تأکیدکرد: ائتلاف پیشرفت به قوت خود باقی است و امیدواریم نتیجه خوبی هم داشته باشد.

ائتلاف پیشرفت هنوز نظرسنجی رسمی‌ نکرده است

حدادعادل درباره نظرسنجی ائتلاف سه‌گانه یادآورشد: هنوز نظرسنجی‌ای که خود ائتلاف سفارش داده باشد، انجام نشده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پاسخ به این سوال که چرا اکنون ائتلاف‌های متعددی در میان اصولگرایان وجود دارد و برخی جبهه‌ها نیز نامزد خود را مشخص کرده‌اند، تصریح کرد: همه اینها از الگوی ائتلاف سه‌گانه شروع شده و امیدواریم همه‌شان به یک وحدت برسند و یک کاندیدا معرفی کنند.

وی درباره اینکه اصولگرایان چه زمان به وحدت خواهند رسید، گفت: برای وحدت وقت زیاد است.

از اعلام نامزدی زاکانی استقبال می‌کنم

عضو ائتلاف پیشرفت درباره اعلام کاندیداتوری علیرضا زاکانی دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی نیز اظهارداشت: برای اینکه فضای انتخابات هر چه جدی‌تر شود، از حضور امثال آقای زاکانی استقبال می‌کنیم ولی تعدد کاندیداها نباید موجب تضعیف اصولگرایان در انتخابات شود.

حداد عادل در پاسخ به این سوال که هم‌اینک چندین نامزد رسمی از طیف اصولگرایان در عرصه انتخاباتی حضور دارند، گفت: اکنون زمان آمدن است و فصلی هم هنگام تقلیل کاندیداها خواهد بود.

رییس فراکسیون اصولگرایان مجلس درباره اینکه یکی از اعضای ائتلاف سه‌گانه اظهار کرده، نتیجه نظر سنجی هر چه باشد، او در عرصه انتخابات می‌ماند، گفت: شایعه است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها