امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۴:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27043
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۲
تعداد بازدید: 94
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از هفته‌نامه فلسطینی المنار، گزارش‌های اطلاعاتی به دست آمده از واشنگتن و تل‌آویو بر این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از هفته‌نامه فلسطینی المنار، گزارش‌های اطلاعاتی به دست آمده از واشنگتن و تل‌آویو بر این نکته تاکید دارند که ارتش سوریه همچنان با قدرت و منسجم است.

این گزارش‌ها همچنین تاکید می‌کنند که نظام سوریه هنوز از نیروها و هسته‌های اصلی ارتش خود علیه گروه‌های مسلح و تروریستی مورد حمایت آمریکا، ترکیه، اسرائیل و رژیم‌های عربی حوزه خلیج فارس استفاده نکرده است.

محافل آگاه به نقل از مسئولانی در دولت آمریکا اعلام کردند که یگان‌های ارتش سوریه که خطری بزرگ علیه هر نیرویی که قصد حمله به سوریه دارد، را تشکیل می‌دهند، هنوز از سوی نظام سوریه به خدمت گرفته نشده‌اند.

این محافل در ادامه می‌افزایند: نیروهایی که به مبارزه با عناصر مسلح و گروه‌های تروریستی فعال در سوریه می‌پردازند و از کشورهای همجوار برای پیوستن به گروه‌های تروریستی راهی سوریه شده‌اند، به راحتی توان مقابله با این گروه‌ها و شکست آنها را دارند.

این محافل به نقل از آخرین گزارش‌های اطلاعاتی که از خاک سوریه به تل‌آویو و واشنگتن رسیده‌اند، تاکید می‌کنند که تاکتیک و نقشه‌های نظامی مورد استفاده توسط ارتش سوریه تاکنون موفقیت و سومندی خود را به اثبات رسانده‌اند.

این گزارش‌های اطلاعاتی تاکید می‌کنند،‌ آنچه عملکرد ارتش سوریه در طول بحران این کشور و مبارزه علیه گروه‌های تروریستی مسلح فعال در این کشور را متمایز می‌کند، محرمانه بودن و سری ماندن برنامه‌ها و نقشه‌های نظامی این ارتش است.

گزارش‌های مذکور اظهار می‌کند که فرماندهان ارتش سوریه توان حفظ اسرار نظامی و عدم به بیرون سرایت کردن آنها را دارند و این نکته‌ای است که در بسیاری از عملیات‌های ارتش سوریه قابل ملاحظه است.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها