امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۹:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27070
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۸
تعداد بازدید: 120
فریبرز واحدی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد آخرین وضعیت نصب انشعاب آب و برق واحدهای مسکونی ویژه ...

فریبرز واحدی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد آخرین وضعیت نصب انشعاب آب و برق واحدهای مسکونی ویژه تهران (سایت تهرانسر) افزود: جلساتی که با معاونان وزیر نیرو در سایت تهرانسر برگزار شد، بحث‌های آب، برق  و فاضلاب سایت تهرانسر نهایی شد.

وی ادامه داد: در حال حاضر شرکت آب و فاضلاب در حال انجام کار در سایت تهرانسر است و نصب فاضلاب حدود 35 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران  اضافه کرد: برای نصب انشعاب آب، از کل شبکه حدود 2 کیلومتر انجام شده است، اما هنوز برای آغاز فعالیت برق‌رسانی اقدامی انجام نشده است.

*هنوز برای برق رسانی مسکن تهرانسر کاری نشده است

واحدی در مورد دلیل عدم عملیات برق‌رسانی در سایت تهرانسر گفت: در تهرانسر به دلیل نبود شبکه فوق توزیع هنوز فعالیتی برای برق‌رسانی آغاز نشده است که به همین منظور برای کل منطقه تهرانسر با معاون وزیر نیرو رایزنی‌های لازم انجام شده، تا اقدامات قانونی برای این کار انجام شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران خاطرنشان کرد: ارزش افزوده زمین‌های مسکن تهرانسر باعث شده تا اگر همین الان اعلام شود سایت تهرانسر برای ثبت‌نام باز است، در کمتر از 10 روز 2 هزار نفر دیگر برای ثبت‌نام اقدام می‌کنند.

به گفته وی، ثبت نام برای سایت تهرانسر از 14 اردیبهشت‌ماه سال جاری به کل بسته شده است.

* فاز دوم مسکن ویژه تهران کلید خورد

واحدی در پاسخ به این سؤال که برای فاز دوم مسکن ویژه تهران کدام منطقه در نظر گرفته شده است، گفت: زمین‌های زیادی برای فاز دوم مسکن ویژه تهران شناسایی شد که سرانجام در منطقه کیانشهر یک قطعه زمین آماده شده است که سند آن به نام وزارت راه و شهرسازی است.

وی ادامه داد: در منطقه کیانشهر نیز زمین‌هایی که در انتهای بزرگراه امام علی(ع) در تقاطع آزادگان و در کنار شهرک شهید بروجردی قرار دارد و نقشه‌های آن در حال آماده شدن است.

واحدی اضافه کرد: برای این منطقه نیز 1000 واحد مسکونی امکان بارگذاری دارد که به زودی زمان و مراحل ثبت‌نام آن اعلام می‌شود.

واحدی با بیان اینکه شرایط ثبت نام متعاقبا اعلام می‌شود، خاطرنشان کرد: احتمال اینکه شرایط ثبت‌نام فاز دوم مسکن ویژه با سایت تهرانسر متفاوت باشد، کم است، اما شاید شرایط آن بررسی شود، تا طبق شرایط روز و براساس آورده متقاضیان ثبت‌نام انجام شود.

انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها