امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۹:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2708
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۶
تعداد بازدید: 184
به خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عباس قائدرحمت نماینده دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود در ...

به خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عباس قائدرحمت نماینده دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در طول سال‌های پس از پیروزی به رغم تحریم و جنگ‌های آشکار و پنهان از سوی دشمنان به فضل الهی به دستاوردهای علمی و صنعتی قابل توجهی دست پیدا کرده که از جمله آن می‌توان به بیداری اسلامی در سطح منطقه و دستاوردهای علمی و پژوهشی و اجرایی در حوزه‌های مختلف اشاره کرد و نباید نقش دولتمردان وکارگزاران نظام را در کسب این توفیقات نادیده گرفت.

وی افزود: یکی از کلید‌‌ی‌ترین شعارهای محوری دولت‌ها و بویژه دولت نهم و دهم تحقق عدالت اجتماعی و محرومیت‌زدایی بود که متاسفانه علیرغم سردادن این شعارها حداقل در استان لرستان این شعار محقق نشد. به نحوی که تصمیمات اتخاذ شده در سفرهای استانی و شهرستانی غالبا بر روی کاغذ باقی ماند و به درستی اجرا نشد.
عضو کمیسیون مجلس اظهار داشت: پرسش بنیادین و به حق موکلین اینجانب در شهرهای دورود و ازنا و کل استان لرستان از دولت این است که سهم مردم محروم از درآمدهای کلان دولت بویژه طی دو دوره اخیر که در تاریخ پس از انقلاب بی‌نظیر است، چه بوده است. یکی دیگر از مطالبات موکلین من میزان سهم این مردم از اعتبارات مهر ماندگار است که متاسفانه در این جا نیز مورد بی‌مهری قرار گرفته و دستان مهر ماندگار را بر زخم‌های کهنه خود به خوبی احساس نمی‌کند.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس خطاب به رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: در حوزه انتخابیه دورود و ازنا علیرغم وجود استعداد در بخش کشاورزی، صنعت و گردشگری، متاسفانه طرح‌های نیمه تمام بلاتکلیف و مصوبات دولت دست نخورده باقی مانده و نتایج آن در منطقه صبر و محرومیت، بیکاری جوانان، طلاق و سایر مشکلات اجتماعی و اقتصادی است و با کمال تاسف استان لرستان به علت بی‌توجهی و سوء مدیریت در طول دوره ریاست جمهوری شما رتبه اول بیکاری کشور را بر اساس گزارش رسمی مرکز آمار ایران کسب کرد.
وی خطاب به رئیس‌جمهور و با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود از جمله بیکاری و محرومیت‌های این استان خواستار رسیدگی به رفع این مشکلات شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها