امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۰:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27086
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۸
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در تاریخ 10 تیرماه خبری با عنوان «مقاومت بازار در برابر سیب‌زمینی/ تفاوت 2.5 برابر قیمت با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در تاریخ 10 تیرماه خبری با عنوان «مقاومت بازار در برابر سیب‌زمینی/ تفاوت 2.5 برابر قیمت با میدان» منتشر کرد که سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان توضیحاتی را به شرح زیر ارسال کرده است:

نظارت و پایش مستمر وضعیت توزیع اقلام مهم و اساسی همواره در دستور کار حوزه معاونت نظارت و بازرسی سازمانهای صنعت، معدن و تجارت قرار داشته و در این ایام خاص نظارت و بازرسی با شدت و دقت بالاتری اعمال خواهد شد و همچین ناظران و مجریان قانونی در سطح کشور تلاش می‌‌کنند با حضور در بازار با متخلفین برخورد کنند.

در ادامه این توضیح آمده است:با این حال براساس آخرین گزارش‌های ارائه شده از سطح بازار، قیمت محصول سیب‌زمینی در هفته‌های اخیر روند کاهشی دارد بطوری که در روز منتهی به 18 تیرماه نسبت به ابتدای همین ماه 25 درصد کاهش داشته است. که با توجه به مقاطع مشابه سنوات قبل و در صورت عدم بروز مشکل، ادامه این روند کاهش قیمت پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها