امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۲:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27100
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۳
تعداد بازدید: 87
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری روسیا الیوم، یکی از معارضان سوری که در آمریکا اقامت دارد، خبر داد که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری روسیا الیوم، یکی از معارضان سوری که در آمریکا اقامت دارد، خبر داد که «سلیم ادریس»، فرمانده گروه تروریستی «ارتش آزاد سوریه» قرار است، هفته آینده راهی آمریکا شود.

این منبع معارض سوری اعلام کرد که به احتمال بسیار سفر ادریس به آمریکا با هدف درخواست وی از آمریکا جهت مسلح کردن گروه‌های مسلح در سوریه صورت خواهد گرفت.

«الیزابت اوباجی»، که مسئول سیاسی یک گروه معارض سوری مقیم آمریکا به شمار می‌آید، روز 19 ژوئیه گفت که سفر ادریس به سوریه هنوز مورد تاکید قرار نگرفته و تفاصیل این سفر هنوز مورد بحث و بررسی است.

اوباجی افزود: درباره موضوع مسلح کردن گروه‌های مسلح سوری اطمینان دارم که این برنامه در راس این برنامه‌ها قرار دارد و من اطمینان اطمینان دارم که در صورت انجام چنین سفری دو طرف درباره شرایط میدانی حاکم بر سوریه که بسیار حساس است، بحث و تبادل نظر بسیاری خواهند کرد.

واشنگتن روز 13 ژوئن گذشته اعلام کرد که تصمیم گرفته است به صورت مستقیم به کمک نظامی از معارضان سوری اقدام کند، اما این برنامه به دلیل اعتراض جمهوری‌خواهان و دمکرات‌های کنگره آمریکا به تعلیق درآمد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها