امروز : سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 21
۰۳:۴۳
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27108
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۱
تعداد بازدید: 54
محمدکریم عابدی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: رسانه‌های اصلاح‌طلب باید ...

محمدکریم عابدی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: رسانه‌های اصلاح‌طلب باید این مسأله را مدنظر داشته باشند که به دنبال پیروزی آقای روحانی در انتخابات و پیشنهاد کشورهایی چون آمریکا و انگلیس برای از سر گیری روابط با ایران هول نشوند و از هول حلیم توی دیگ نیفتند.

وی با اشاره به چاپ عکس بزرگ از جک استراو (وزیر اسبق امور خارجه انگلیس) و پرداختن به خبر سفر وی به ایران به منظور دیدار با حسن روحانی در صفحه اول یکی از روزنامه‌ها افزود: این رسانه و سایر رسانه‌های اصلاح‌طلب باید بدانند که انگلیس کشوریست که در طول روابط خود با کشور ما در صدد چپاول اموال عمومی ما بوده و خیری در رابطه با این کشور برای ما نمی‌توان متصور بود.

عابدی اظهار داشت: پرداختن به سفر جک استراو برای سفر به ایران از سوی این رسانه‌ها بیانگر این مطلب است که در پس پرده، افرادی که در فتنه 88 نقش داشتند بستر را برای حضور و فعالیت استکبار در کشور فراهم می‌کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها