امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۴:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27120
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۳
تعداد بازدید: 113
«جرج اسحاق»، یکی از رهبران حزب «الدستور» مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره تاکید کرد که «حازم ...

«جرج اسحاق»، یکی از رهبران حزب «الدستور» مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره تاکید کرد که «حازم الببلاوی»، نخست وزیر موقت این کشور با پرونده‌ها و قضایای بسیاری مهمی در دولت خود مواجه است.

اسحاق مهمترین این پرونده‌ها را امنیت و اقتصاد و راه‌های فراهم کردن زندگی شرافتمندانه و با کرامت برای شهروندان مصری طی دوره انتقالی دانست که چند ماه بیشتر طول نخواهد کشید. با این حال امیدواریم طی همین مدت هم وزرای کابینه الببلاوی گام‌های مهمی در این راه بردارند و برنامه‌های خود برای تحقق چشم داشت‌ها و خواسته‌های مردم مصر را ارائه دهند و هر وزیری که در کار خود کوتاهی می‌کند، باید فورا برکنار شود.

وی در ادامه افزود: از سخنرانی «عدلی منصور»، رئیس جمهوری موقت مصر به مناسبت جنگ دهم رمضان برابر با ششم اکتبر 1973 بسیار خرسند شدم، چون در سخنان منصور جانبداری وی از مردم مصر و احترام به خواست و اراده مردم کشور و حمایت از نقش نیروهای مسلح و ارتش مصر به خاطر اقداماتشان جهت حمایت از دو انقلاب 25 ژانویه و 30 ژوئن به چشم می‌خورد.

اسحاق از مردم مصر خواست تا روز جمعه (امروز) برای حمایت از دستاوردهای انقلاب 30 ژوئن در میدان‌های مناطق و شهرهای مختلف مصر تجمع و بر مسالمت آمیز بودن تحرکات خود و ادامه حمایت از ارتش مصر و تلاش برای ساخت کشوری آباد و پیشرفته و به کار انداختن چرخه تولید تاکید اقتصاد کشور تاکید کنند.

انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها