امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۵:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27142
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۳۳
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «الیوم السابع»، «سعد عماره» یکی از رهبران اخوان المسلمین مصر در واکنش به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «الیوم السابع»، «سعد عماره» یکی از رهبران اخوان المسلمین مصر در واکنش به سخنان «عدلی منصور» رئیس جمهور موقت مصر تأکید کرد که اخوان منصور را به رسمیت نمی‌شناسد و او تنها نماینده «عبدالفتاح السیسی» وزیر دفاع است.

وی افزود: اولین سخنرانی منصور نشان داد که او و دولت موقتش از هرگونه اعتراضی در خیابان‌ها هراس دارند و میان هشدارهای او و دعوت به آشتی، تناقض وجود دارد.

پیشتر رئیس جمهور موقت مصر در اولین سخنرانی خود تأکید کرده بود که برخی طرف‌های داخلی تلاش می‌کنند تا در کشور بی‌ثباتی ایجاد کنند و متعهد شده بود که ثبات و امنیت را به مصر باز گرداند.

ارتش مصر نیز اعلام کرده بود که  هر کس به گزینه خشونت و خروج از تظاهرات مسالمت‌آمیز در تظاهرات امروز روی بیاورد، جان خود را به خطر انداخته و به منظور حفظ امنیت کشور و شهروندان با وی مطابق با قانون به صورت قاطعانه برخورد خواهد شد.

امروز قرار است طرفداران مرسی با شعار" شکستن کودتا" و مخالفان وی با شعار" پیروزی و عبور" به خیابانها بیایند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها