امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 22
۱۸:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27147
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۳۳
تعداد بازدید: 78
به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ارتش مصر عملیات گسترده برای مقابله با شبه نظامیان مخفی شده در صحرای سینا را امروز ...

به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ارتش مصر عملیات گسترده برای مقابله با شبه نظامیان مخفی شده در صحرای سینا را امروز آغاز می‌کند.

تلویزیون المیادین در گزارشی با اشاره به اینکه شمارش معکوس برای عملیات نظامی گسترده ارتش علیه شبه نظامیان در حالی با استقرار تعداد زیادی از خودروهای زرهی و پرواز بالگردها آغاز می‌شود که امروز در دو حمله توسط افراد مسلح یک پلیس مصری کشته و سه تن دیگر زخمی شدند.

منابع نظامی گفته‌اند که ارتش آماده اجرای این عملیات است و اکنون تانک‌های ارتش در غالب نیروهای ارتش دوم میدانی مستقر در شمال سینا هم به العریش آمده‌اند.

بنابراین گزارش، افراد مسلح در روزهای اخیر عقب نشینی کرده‌اند، هرچند عبور و مرور آنها از طریق تونل‌های مرزی همچنان ادامه دارد.

عملیات ارتش در وهله اول در نظر دارد تا افراد مسلح را تحت محاصره قرار دهد و پس از آن بخش دوم عملیات خود برای درهم کوبیدن شبه نظامیان را به اجرا درآورد.

این در شرایطی است که عملیات امنیتی نظامیان و یگان‌های نیروهای مسلح در شمال سینا طی 48 ساعت گذشته به کشته شدن 10 تن از عناصر جهادی و تکفیری منجر شده است.
 
از سوی دیگر خبرنگار المیادین گزارش داد که ارتش با انداختن اعلامیه‌هایی بر فراز شهر سینا ، طی آن از شهروندان این مناطق خواسته است که در شب از حضور در مناطق کشاورزی و نیز نزدیک شدن به مکان های امنیتی خودداری کنند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار