امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۴:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2715
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۶
تعداد بازدید: 180
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شهباز حسن‌پور نماینده مردم سیرجان طی تذکری در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شهباز حسن‌پور نماینده مردم سیرجان طی تذکری در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس با بیان اینکه مهمترین دستور کار دولت و مجلس باید رسیدگی به امور معیشتی مردم باشد، افزود: متاسفانه شاهد بی‌توجهی به وضع معیشتی مردم هستیم در حالیکه انقلاب از آن مردم است و ما باید به فکر حل مشکلات اقتصادی باشیم.

حسن‌پور با انتقاد از عدم اجرای مصوبات مجلس توسط برخی دستگاه‌های اجرایی گفت: اگر قرار است قانون اجرا نشود پس بهتر است که ما مجلس را تعطیل کنیم.

وی با بیان اینکه ما مردم را برای حضور در پای صندوق‌های را جهت خلق حماسه سیاسی دعوت می‌کنم اما خودمان کاری برای حماسه اقتصادی نمی‌کنیم، افزود: از کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر می‌خواهم که از هر گونه اسراف پرهیز کنند؛ مبادا که برخی از اموال عمومی و بیت‌المال استفاده تبلیغاتی کنند.

نماینده مردم سیرجان در ادامه با استناد به بند 11 ماده 24 آیین‌نامه داخلی مجلس که هیئت رئیسه را ملزم به حفظ شان و مقام و منزلت مجلس می‌کند، خاطر نشان کرد: هیئت رئیسه باید از مجلس و مصوبات مجلس دفاع کند. نباید این طور باشد که برخی کمیسیون‌های مجلس نسبت به عدم اجرای قانون بی‌تفاوت باشند.

حسن‌پور با بیان اینکه سیاست‌های اصل 44 در کشور اجرایی نشده است، گفت: متاسفانه حراست از بیت‌المال به خوبی انجام نمی‌شود و سیاست‌های مهم اصل 44 مورد توجه مسئولان نیست.

وی در پایان با بیان اینکه قانون معادن در کشور به خوبی اجرا نمی‌شود، گفت که سنگ آهن به یک رانت در کشور تبدیل شده است و قانون درباره آن به درستی اجرا نمی‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها