امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۴:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27165
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۳
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شبکه خبری العربیه خبر داد که وزارت کشور مصر خبر داده که با هر گونه اقدامات خشونت‌آمیز با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شبکه خبری العربیه خبر داد که وزارت کشور مصر خبر داده که با هر گونه اقدامات خشونت‌آمیز با همکاری ارتش مقابله خواهد کرد.

این در حالی است که طرفداران «محمد مرسی» رئیس جمهور مصر حرکت خود به سوی کاخ ریاست جمهوری را آغاز کرده‌اند و تجمع و درگیری‌های گسترده‌ای در قاهره،‌ اسکندریه و چند شهر دیگر مخابره شده است.

از سوی دیگر ارتش تدابیر امنیتی شدیدی را در مناطق مختلف قاهره اتخاذ کرده است.

ارتش مصر نیز در آستانه تظاهرات حامیان و مخالفان مرسی تدابیر امنیتی در مناطق مختلف کشور از جمله صحرای سینا را افزایش داده و همچنین خیابان‌های منتهی به گارد ریاست جمهوری را با استفاده از سیم خاردار مسدود کرد.

«احمد علی» سخنگوی ارتش مصر نسبت به حضور افراد سود جود که ممکن است لباس‌های نظامی به تن داشته باشند هشدار داد و از معترضان خواست در صورت احراز نشدن هویت این افراد با آنها تعامل نداشته باشند.

وی همچنین تأکید کرد که نیروهای امنیتی با هرگونه اقدام شبهه برانگیزی در نزدیکی نهادها و مؤسسات نظامی برخورد خواهد کرد و افرادی که با این دستورات مخالفت کنند جان خود را به خطر می‌اندازند و مسئولیت این مسئله به عهده خودشان خواهد بود.

از زمان برکناری مرسی تاکنون حامیان وی با حضور در خیابان‌ها و میادین اصلی کشور خواستار بازگشت رئیس جمهور برکنار شده، به قدرت شده‌اند.

طرفداران مرسی با شعار" شکستن کودتا" و مخالفان وی با شعار" پیروزی و عبور" امروز خیابانها آمدند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها