امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۱:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2717
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۶
تعداد بازدید: 194
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد قسیم عثمانی نماینده مردم بوکان در جلسه علنی امروز (چهارشنبه مجلس) از ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد قسیم عثمانی نماینده مردم بوکان در جلسه علنی امروز (چهارشنبه مجلس) از اقدامات نیروی انتظامی حوزه انتخابی‌اش در بازداشت سه شرور که به گفته وی یک خانم عفیفه را به قتل رسانده بودند، تشکر کرد.
وی در ادامه طی تذکری به رئیس جمهور گفت: طرح‌های عمرانی شهرستان بوکان به دلایل مختلف متوقف شده است و شما به جای اینکه با سفرهای انتخاباتی خود هزینه های مادی و معنوی را به کشور تحمیل کنید پاسخگوی مشکلات باشید.
عثمانی افزود: چرا آقای رئیس جمهور با ایجاد ابهام نظام را زیر سوال می‌برد؟ پاسخ هشت سال بی کفایتی دولت را چرا این طور پاسخ می‌دهد؟
نماینده مردم بوکان با اشاره به بخشی از اظهارات رئیس جمهور، خطاب به وی گفت: چه کسی گفته می‌خواهد پدرت را در بیاورد؟ چرا به مردم نمی‌گویی؟ هشت سال مردم را سر کارگذاشته ای و اکنون سفرهای انتخاباتی به راه انداخته ای؟ چرا می‌خواهی مردم را در مقابل نظام قرار دهی؟ گفتید نگذاشتند کار کنید، چه کسی نگذاشته کار کنید؟
عثمانی با بیان این که مردم آگاه هستند، روحانیت و ولایت را جز اصول لاینفک جمهوری اسلامی ایران دانست و در واکنش به یارانه 250 هزار تومانی که رئیس جمهور از آن سخن گفته بود، تصریح کرد: شما گفتید می‌توانید یارانه 250 هزار تومانی به مردم بدهید، چرا آن طرفش را نمی‌گویید که دراین صورت سه برابر 250 هزار تومان از مردم خواهی گرفت.
وی با طرح این سوال که اصرار رئیس جمهور برای ادامه دولت توسط یکی از همکارانش چیست؟ گفت: مردم ایران اجازه نخواهند داشت پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران به دست انحرافیون و نااهلان بیافتد.
وی در ادامه طی تذکری به وزیر راه افزود: یک جاده آسفالت ما داشتیم که آن را برای تعریض کنده‌اند، آقای وزیر ما از طلا گشتن پیشیمان گشته‌ایم مرهمت فرموده ما را مس کنید؟ آقای وزیر، جاده سالم شهید کاظمی را به مردم برگردانید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار