امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۴:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27172
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۱
تعداد بازدید: 123
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی رییس جمهور منتخب، حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی رییس جمهور منتخب، حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک امامعلی رحمان رییس جمهوری تاجیکستان بر اراده دولت یازدهم جمهوری اسلامی ایران بر تحکیم و توسعه روابط با کشورهای منطقه بویژه تاجیکستان تاکید کرد.

رییس جمهوری منتخب با تشکر از پیام رییس جمهوری تاجیکستان اظهارداشت: روابط با کشور برادر تاجیکستان همواره و در طول تاریخ برای مردم و دولت ایران دارای اهمیت ویژه بوده و ریشه در فرهنگ، آداب و رسوم و گویش مشترک دارد.

روحانی تصریح کرد: بدون شک این اشتراکات آینده ای به مراتب امیدبخش تر از گذشته در روابط ایران و تاجیکستان در همه زمینه ها را تضمین می کند.
 
تاکید روحانی بر توسعه روابط با کشورهای آمریکای لاتین و سنگال

رییس جمهوری منتخب ملت ایران در پاسخ به پیام تبریک رافائل کوره ادلگارو رییس جمهوری اکوادور تاکید کرد که بسط و توسعه روابط با کشورهای آمریکای لاتین مورد توجه دولت یازدهم ایران خواهد بود و اکوادور در این زمینه از اولویت ویژه ای برخوردار است.

رییس جمهوری منتخب با تشکر از پیام رییس جمهوری اکوادور ابراز اطمینان کرد که در سال های آینده شاهد گسترش و تعمیق مناسبات و همکاری های دو کشور در همه زمینه ها و در راستای حفظ منافع متقابل خواهیم بود.
 
روحانی همچنین در پاسخ به پیام تبریک مکی سال رییس جمهوری سنگال ابراز امیدواری کرد که با تلاش های مشترک مسئولان دو کشور شاهد رشد و تعمیق بیش از پیش همکاری ها در زمینه های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و بین المللی بین دو ملت برادر و مسلمان ایران و سنگال در سال های آینده باشیم.

رییس جمهوری منتخب از پیام رییس جمهوری سنگال تشکر کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها