امروز : یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 6
۰۲:۳۸
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 272
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 386
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود، رفتن به قبرستان‌ها در عربستان سعودی محدود به ساعت‌هایی است. در مدینه منوره این ساعات به 2 ساعت در بعد از نماز صبح و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود، رفتن به قبرستان‌ها در عربستان سعودی محدود به ساعت‌هایی است. در مدینه منوره این ساعات به 2 ساعت در بعد از نماز صبح و عصرها به نیم ساعت بعد از نماز عصر محدود شده است.

دربه گزارش خبرگزاری پیروان موعود، رفتن به قبرستان‌ها در عربستان سعودی محدود به ساعت‌هایی است. در مدینه منوره این ساعات به 2 ساعت در بعد از نماز صبح و عصرها به نیم ساعت بعد از نماز عصر محدود شده است.

در گذشته زائران می‌توانستند عصرها هم تا 2 ساعت به زیارت اهل قبور و بخصوص اولاد رسول الله (ص) در بقیع شریف بروند. این در حالی است که ورود خانم‌ها به قبرستان در عربستان سعودی به کلی ممنوع است.

مامورانی موسوم به ارشادی در برابر اعتراض زائران نسبت به محدود شدن زمان زیارت اهل قبور در بقیع شریف و بخصوص اهل بیت رسول الله (ص) واکنش تند لفظی نشان دادند و مدعی شدند که زائران با اصرار خویش برای زیارت اهل قبور مرتکب شرک می‌شوند.

براساس اعتقادات شیعیان مدفن حضرت زهرا(س)، 4 امام معصوم، تعدادی از همسران پیامبر (ص)، عمه‌ها و دایه پیامبر و نیز مهاجرین و انصار سرشناس صدر اسلام در قبرستان بقیع واقع شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها