امروز : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 June 18
۰۰:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 272
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 342
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود، رفتن به قبرستان‌ها در عربستان سعودی محدود به ساعت‌هایی است. در مدینه منوره این ساعات به 2 ساعت در بعد از نماز صبح و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود، رفتن به قبرستان‌ها در عربستان سعودی محدود به ساعت‌هایی است. در مدینه منوره این ساعات به 2 ساعت در بعد از نماز صبح و عصرها به نیم ساعت بعد از نماز عصر محدود شده است.

دربه گزارش خبرگزاری پیروان موعود، رفتن به قبرستان‌ها در عربستان سعودی محدود به ساعت‌هایی است. در مدینه منوره این ساعات به 2 ساعت در بعد از نماز صبح و عصرها به نیم ساعت بعد از نماز عصر محدود شده است.

در گذشته زائران می‌توانستند عصرها هم تا 2 ساعت به زیارت اهل قبور و بخصوص اولاد رسول الله (ص) در بقیع شریف بروند. این در حالی است که ورود خانم‌ها به قبرستان در عربستان سعودی به کلی ممنوع است.

مامورانی موسوم به ارشادی در برابر اعتراض زائران نسبت به محدود شدن زمان زیارت اهل قبور در بقیع شریف و بخصوص اهل بیت رسول الله (ص) واکنش تند لفظی نشان دادند و مدعی شدند که زائران با اصرار خویش برای زیارت اهل قبور مرتکب شرک می‌شوند.

براساس اعتقادات شیعیان مدفن حضرت زهرا(س)، 4 امام معصوم، تعدادی از همسران پیامبر (ص)، عمه‌ها و دایه پیامبر و نیز مهاجرین و انصار سرشناس صدر اسلام در قبرستان بقیع واقع شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها