امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۶:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27208
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۲
تعداد بازدید: 104
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه تلویزیونی المنار، «سیدحسن نصرالله» دبیر کل حزب‌الله لبنان در سخنرانی جشن افطار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه تلویزیونی المنار، «سیدحسن نصرالله» دبیر کل حزب‌الله لبنان در سخنرانی جشن افطار سالیانه هیئت مقاومت حزب‌الله لبنان گفت: آیا نیاز به مقاومت وجود دارد، بررسی مشروعیت سلاح یا عدم مشروعیت آن هرگز راه به جایی نمی‌برد بنابراین باید به این بحث پرداخت که آیا نیاز به مقاومت وجود دارد.

وی افزود: تجربه ثابت کرده که طرح اول آمریکا در منطقه، اسرائیل است و آمریکا به خاطر منافع خود، دست از هم‌پیمانان خود کشید و آمریکا دیگر آن قدرتی که اراده خود را بر جهان تحمیل می‌کرد، نیست.

نصرالله تصریح کرد: ما در موضوع مقاومت، واقعیت‌ها را مطرح می‌کنیم و می‌گوئیم که بیایید از این واقعیت‌ها درس عبرت بگیریم زیرا مقاومت به اراده مردمی متکی است، تجربه مقاومت فایده خود را ثابت کرده است، مقاومت در لبنان قوی است و از عشق و حمایت بزرگ برخوردار است و یک وضعیت گذرا نیست، مقاومت شکننده نیست و همه کسانی که سعی دارند مقاومت را بشکنند و یا آن را منزوی سازند، شکست خواهند خورد زیرا مقاومت یک تشکیلات نیست بلکه اراده مردمی است.

نصرالله تاکید کرد: افراد شریف این کشور عزیزترین چیز خود را در مقاومت سرمایه‌گذاری کرده‌اند، ما دائما آمادگی گفت‌وگو و بررسی استراتژی ملی دفاعی را داریم و اواسط 2006 استراتژی دفاعی را ارائه کردیم اما تا کنون مورد بررسی قرار نگرفته است زیرا گروه دیگر در بحث و بررسی استراتژی ملی دفاع از این وطن جدیت ندارد.
ادامه دارد ...
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار