امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۳:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27209
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۲
تعداد بازدید: 130
به گزارش فارس، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان در مراسم افطاری هیئت حمایت از مقاومت تصریح کرد که دفاع از لبنان مسئولیت تمامی ملت آن است و نیاز ...

به گزارش فارس، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان در مراسم افطاری هیئت حمایت از مقاومت تصریح کرد که دفاع از لبنان مسئولیت تمامی ملت آن است و نیاز ملی به وضع استراتژی دفاع ملی در کشور احساس می‌شود.

وی تاکید کرد که هنگامی که دشمن کرامت ملت تو را تهدید می‌کند، ‌مسئولیت تو این است که مبارزه کنی و از این مقاومت دفاع کنی، بنابراین طبیعی است که تو همواره در معرض هدف باشی و اگر در معرض تهدید نباشی معنای آن این است که تو موثر نیستی.

وی ابراز داشت که هنگامی که در لبنان مقاومت فعال و تاثیر گذار وجود داشته باشد، طبیعی است که همواره این کشور در معرض هدف باشد.

دبیرکل حزب الله لبنان تصریح کرد: ما علاوه بر معرکه خود با دشمن وارد معرکه هدف قرار گرفتن از سوی دشمن شده‌ایم؛ جهان عرب چه موضعی در برابر این اقدامات ایفا می‌کند؛ اقداماتی که از حمله اقتصادی تا ناسزا گویی ها و اتهام زنی ها را شامل می شود و بخشی از معرکه ایست که مقاومت لبنان از آغاز فعالیت خود در سال 1982 با آن مواجه بوده و موفق شده اهداف اسرائیلی آمریکایی در اشغال لبنان را از بین ببرد،مقاومت  در سال 2006 نیز موفق شد پروژه خاورمیانه جدید را در هم بشکند، بنابراین طبیعی است که این مقاومت مورد حمله قرار گیرد.

وی ادامه داد: ما وارد مرحله جدیدی  شده ایم که با همان بصیرت و همان اقدامات و دقت از آن نیز به خواست خدا عبور خواهیم کرد، شما مطمئن باشید که این مقاومت قادر است با تمام جدیت و قدرت از تمامی سختی‌های موجود در حال و آینده عبور کند.

نصرالله گفت که اسرائیل و تمام کشورهایی که پشت سر این رژیم قرار دارند، می دانند که لبنان دیگر لقمه ساده‌ای برای آن‌ها نیست.

وی در ادامه با اشاره به هجمه شدید علیه ارتش لبنان گفت که اگر ارتش آسیب ببیند صلح و ثبات در کشور باقی نخواهد ماند و دولتی نیز باقی نمی‌ماند، ارتش عامل اساسی در حمایت از کشور است، حرف ما امروز این است که باید این موسسه از درگیری‌های سیاسی کنار گذاشته شود؛ چرا که اگر خدای نکرده ارتش سقوط کند یا دچار هرج و مرج شود؛ دیگر صلح و ثبات و دولت و کشور باقی نخواهد ماند.
ادامه دارد ...
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها