امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۶:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27212
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۳۳
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دبیر کل حزب‌الله لبنان در ادامه سخنان خود به مناسبت جشن افطار سالیانه هیئت مقاومت گفت: حتی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دبیر کل حزب‌الله لبنان در ادامه سخنان خود به مناسبت جشن افطار سالیانه هیئت مقاومت گفت: حتی اگر فرض کنیم که ارتش لبنان خطاهایی داشت باید به معالجه این خطاها در حدود آن پرداخته و می‌بایست به محافظت از ارتش بپردازیم و مانع از گسسته شدن آن شده و می‌بایست در میان جوانان به فرهنگ‌سازی در قبال ارتش بپردازیم.

وی افزود: باید به جوانان بگوییم که ارتش ضامن وطن و شریک مقاومت بوده و باید روزی بیاید که ارتش بتواند از وطن دفاع کند. ارتش سازمانی است که تمامی فرزندان این کشور از تمامی گروه‌ها و طوایفش در آن جمع شده‌اند.

سید حسن نصرالله در بخشی دیگر از سخنان خود به ضعیف بودن ارتش لبنان اشاره کرد و گفت: ایران آمادگی خود برای تجهیز و تقویت ارتش لبنان را ابراز داشت اما اراده آمریکا و برخی کشورهای عربی منطقه مانع از آن شده که ارتش لبنان ارتشی قوی و قدرتمند باشد.

وی در این سخنرانی تاکید کرد که دشمن اسرائیلی در جنگ آتی پیش از آنکه چشمانش به سوی بمباران بیروت باشد نگران الجلیل خواهد بود. امروز دیگر کسی نمی‌توان بدون پرداخت هزینه به لبنان تجاوز کند.

دبیر کل حزب‌الله لبنان ادامه داد: ما مدعی معصوم بودن ارتش نیستیم اما باید نسبت به وضعیت امنیتی جدید آگاه بوده و نسبت به آن هشیار باشیم. من از رسانه‌ها می‌خواهم درباره اخباری که به نقل آن می‌پردازند آگاه باشند.

سید حسن نصرالله گفت: در صورتی که وضعیت لبنان را با توجه به اوضاع منطقه مقایسه کنیم می‌فهمیم که در خیر قرار داریم.

دبیر کل حزب‌الله لبنان در پایان سخنرانی خود بار دیگر تاکید کرد که ما هموراه آماده گفت‌وگو و مذاکره هستیم.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها