امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27247
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۱
تعداد بازدید: 80
نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با انتقاد از ...

نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با انتقاد از احتمال حضور «جک استراو» وزیر خارجه سابق انگلیس در مراسم تحلیف روحانی رئیس‌جمهور منتخب، اظهار داشت: در دوران پیروزی انقلاب اسلامی شعار خوبی داشتیم که الآن هم باید آن را ادامه دهیم، «نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی».

وی افزود: ما از دوران شاه عباس به بعد هر چه کشیدیم از دست انگلیس خبیث کشیدیم، تجزیه ایران به چندین کشور به دست انگلیس بود.

قاضی‌پور خاطرنشان کرد: حتی هر گونه مشکلاتی که در جنگ‌های جهانی اول و دوم برای ما ایجاد شد، از طرف انگلیس خبیث بود.

وی با تأکید بر اینکه ما در ادبیات سیاسی، انگلیس را با عنوان «روباه پیر» نام می‌بریم، تصریح کرد: روباه پیر همیشه ضرر دارد و هیچ منفعتی ندارد، آمدن «جک استراو» به ایران هیچ‌گونه خیری برای ما ندارد.

نماینده ارومیه در مجلس در خاتمه خاطرنشان کرد: آنان اگر راست می‌گویند تحریم‌ها را بشکنند، تحریم‌های دارویی که علیه بیماران ایجاد کردند را بردارند، پول‌های ما را بلوکه کردند، هر روز به اسم انرژی هسته‌ای تحریم‌های جدیدی علیه جمهوری اسلامی ایران وضع و تحمیل می‌کنند، ما دوستی و آمدنشان را نخواستیم شرّشان را کم کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار