امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۲:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27252
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۲
تعداد بازدید: 62
مسعود امینی در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: مراسم تحلیف و سوگند اولین گروه مشاوران ازدواج و تحکیم خانواده طبق وعده داده شده در مرداد ماه ...

مسعود امینی در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: مراسم تحلیف و سوگند اولین گروه مشاوران ازدواج و تحکیم خانواده طبق وعده داده شده در مرداد ماه برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: معاونت فرهنگی تربیتی وزارت ورزش و جوانان آمادگی برگزاری این مراسم را دارد و انشاءالله در موعد مقرر این مراسم برگزار می‌شود.

معاون وزیر جوانان خاطرنشان کرد: همچنین مراحل بررسی اولین گروه مشاوران ازدواج این هفته نهایی می‌شود.

مراکز مشاوره ازدواج و تحکیم خانواده از این پس باید با داشتن مجوز به کار خود ادامه دهند و در غیر این صورت توسط مراکز انتظامی تحت پیگیری قرار می‌گیرند.

امینی گفت: استان تهران بیشترین آمار ثبت نام‌ها و استان هرمزگان کمترین تقاضا برای دریافت مجوز مراکز مشاوره ازدواج را داشته‌اند و سیستان و بلوچستان نیز تا کنون ثبت نامی را انجام نداده است.

وی تصریح کرد: مراکز مشاوره ازدواج به صورت دوره‌ای مورد ارزیابی و نظارت قرار می‌گیرند و در صورت عدم رعایت حقوق مراجعان و یا تخلف از آیین نامه با آنان برخورد می‌شود که این اخطارها شامل اخطار کتبی با درج در پرونده مرکز، تعلیق فعالیت برای 3سال و لغو دائم مجوز است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها