امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۴:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27263
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۳
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، جبهه خلق برای آزادی فلسطین ضمن مخالفت با بازگشت مجدد به مذاکرات سازش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، جبهه خلق برای آزادی فلسطین ضمن مخالفت با بازگشت مجدد به مذاکرات سازش با رژیم صهیونیستی اعلام کرد که این مذاکرات به دور از چارچوب سازمان ملل و قطعنامه‌های آن به منزله خودکشی سیاسی است.

در بیانیه جبهه خلق آمده است که بازگشت به مذاکرات سازش، دست رژیم اشغالگر و دولت افراطی آن را برای ارتکاب جرایم علیه فلسطینیان، سرزمین و مقدسان آن، باز می‌‌گذارد.

جبهه مذکور از رهبران فلسطینی خواست تا به سازمان‌هایی بین‌المللی از جمله دادگاه کیفری بین‌المللی و توافقنامه‌های ژنو بپیوندند و حقوق فلسطینیان را تباه نکنند.

جبهه خلق برای آزادی فلسطین همچنین تصریح کرد که به تعویق انداختن اجرای توافقنامه آشتی و منتظر ماندن برای تحقق ثبات اوضاع، خسارت‌های زیادی را به همه وارد کرده است در حالی که موضع یکپارچه فلسطینیان همواره اساس ثبات، وحدت و همبستگی علیه رژیم اشغالگر و طرح‌های خصمانه آن علیه ملت و امت ما بوده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها